Залежніть - проблема, яку можна вирішити

На сьогоднішній день проблема наркоманії в суспільстві залишається вкрай болючим та гострим питанням. В Україні наркоманія поширюється з небаченою швидкістю – щороку кількість наркоманів збільшується на 10%. І незважаючи на те, що щороку помирають від наркотиків до 12 тисяч людей, кількість наркоманів в Україні зростає. Віковий бар'єр захворювання падає до підліткового віку, наркотик доступний скрізь у школах, інститутах, інтернет мережах. Особливу небезпеку становлять так звані дизайнерські наркотики, які під виглядом легальних речовин таких як солі та курильні суміші просуваються на наркоринок.

Зіткнувшись із проблемою залежності, слід пам'ятати, що наркоманія, алкоголізм та ігроманія є хронічними захворюваннями і для успішного позбавлення від них, слід допомогти залежній людині це усвідомити. Багато людей вважають проблему залежності ганьбою для сім'ї, але до цього потрібно ставитися як до будь-якої іншої хвороби, яку можна вилікувати.

Наш наркологічний центр «Ренесанс» проводить лікування залежності у Києві за унікальною програмою, яка здобула визнання за кордоном. Вона була розроблена в тандемі з багатьма відомими психологами і передбачає всебічну допомогу залежній людині як на фізичному, так і психологічному рівнях. У стінах нашого центру проходять реабілітацію та отримують допомогу пацієнти з різним ступенем хвороби та кожному з них гарантується індивідуальний підхід та підтримка.

У сучасній медицині немає одностайного рішення, до якого типу захворювання належить наркоманія – фізичному чи психічному. Саме тому у лікуванні наркозалежності застосовують різні методи. Умовно їх можна поділити на такі групи: медикаментозні (медична детоксикація), психотерапевтичні (фізіотерапія) та соціотерапевтичні (психокорекція).

Наркологічний центр «Ренесанс» поряд із фізичним одужанням гарантує повне психологічне відновлення пацієнтів:

  • вони вміють протистояти наркоманському середовищу;
  • вміють боротися із стресами;
  • мають активну особистісну позицію, вони самостійні та відповідальні;
  • прихильні до здорового способу життя.


ПАМ'ЯТАЙТЕ, ЗАЛЕЖНІСТЬ –ЦЕ ПРОБЛЕМА ЯКУ МОЖНА ВИРІШИТИ