Вплив ненормативної лексики на організм людини

Господи! Молитвами угодніка Твого, Преподобного Амвросія, очисти мої уста, оцімудри серце і насити його пахощами Духа Твого Святого, нехай відбіжить від мене далека зла тютюнова пристрасть, туди, звідки прийшла, у черево пекло.

Неправдивість є руйнівним фактором, що знижує конструктивну реакцію людини на стрес, а також фактором, що прискорює формування залежності від різних психоактивних речовин.
Дослідники винайшли апарат, який переводить людські слова в електромагнітні коливання. А вони, як відомо, впливають на молекули спадковості ДНК. Лається людина, не перестаючи - і її хромосоми рвуться і гнуться, гени міняються місцями. Через війну ДНК починає виробляти протиприродні програми.

Ось так поступово нащадкам передається програма самоліквідації. Вчені зафіксували: лайки викликають мутагенний ефект, подібний до того, що дає радіоактивне опромінення потужністю в тисячі рентген.

Експеримент з опроміненням багато років проводився на насінні рослини арабідопсис. Майже всі вони загинули. А ті, що вижили, стали генетичними потворами. Ці монстри, перенісши безліч хвороб, передали їх у спадок. За кілька поколінь потомство повністю зникло.
Цікаво, що мутагенний ефект не залежав від сили слова, вони могли вимовлятись голосно, то пошепки. На цій підставі вчені зробили висновок, що певні слова мають інформаційний вплив на ДНК.

Було проведено і прямо протилежний експеримент. Вчені «благословляли» насіння, вбите радіоактивним опроміненням у 10 тисяч рентгенів. І ось переплутані гени, розірвані хромосоми і спіралі ДНК стали на свої місця і зрослися. Вбите насіння ожило.
Скажете: "Ну хіба можна людей порівнювати з рослинами?" Але в тому й річь, що генетичний апарат всіх живих організмів працює за універсальними законами.
Підтверджена дослідниками здатність людей впливати словами на програми спадковості відома віруючим з давніх часів. Зі святоотцівської літератури відомо, як нерідко, завдяки святим, зцілювались безнадійно хворі і воскресали мертві. Причому благословіння праведників поширювалось як на конкретну людину, а й у його потомства.

Слово – неоднозначний інструмент!

Нова наука, «хвильова генетика», автором якої є Петро Петрович Горяєв, свідчить: ген – це клітина. Програма людини зашифрована в так званій сміттєвій частині ДНК. І не лише у хімічних речовинах, а й у фізичних полях, які утворюються навколо хромосом та мають голографічну будову. Вся інформація про минуле, сьогодення та майбутнє організму міститься у згорнутому вигляді в кожній точці хвильового геному. Молекули ДНК обмінюються цією інформацією з допомогою електромагнітних хвиль, зокрема акустичних і світлових. Сьогодні вчені навчилися «накачувати» ДНК енергією світла та звуку. Як би висвітлили та прочитали заховані сторінки генетичних текстів. Запускаючи певні генетичні програми, вони стимулюють резервні можливості організму. В результаті одужували безнадійно хворі та оживали мертві рослини. Людина такі речі може викликати саме молитвами.

Вчені дійшли приголомшливого висновку: ДНК сприймає людську мову. Її "вуха" прямо-таки пристосовані до уловлювання звукових коливань. Пушкін колись писав своїй дружині: «Не бруд душу читанням французьких романів». Наш сучасник хіба що посміхнеться до цього наказу генія. Молекули спадковості отримують і акустичну, і світлову інформацію: мовчазне читання сягає клітинних ядер електромагнітними каналами. Один текст оздоровлює спадковість, а інший її травмує. Молитовні слова пробуджують резервні можливості генетичного апарату. Прокляття руйнує хвильові програми, отже, порушує нормальний розвиток організму.
Петро Гаряєв вважає, що з допомогою словесних думок-форм людина творить свій генетичний апарат. Наприклад, дитина, яка взяла від батьків певну програму, починає бешкетувати, поганословити. Тим самим він руйнує себе і своє середовище – як соціальне, так і психологічне. І котиться ця «снігова куля» з покоління в покоління.
Отже, генетичному апарату зовсім небайдуже, про що ми думаємо, говоримо, які книги читаємо…
 

<< Назад

Наркологічний центр «Ренесанс»