В разі зникнення мобільного зв'язку через відсутність електроенергії, ви можете зв'язатись з нами за допомогою месенджерів Viber, Telegram, WhatsApp!

Костюченко Владислав Александрович


спеціаліст у галузі адиктології, педагогіки та соціології,
керівник відділення,
досвід роботи із залежними 7 років

Лікування алкоголізму та наркоманії в Наркологічному центрі Ренесанс

Відомо як страждають від алкоголізму та наркоманії залежні люди? Особливо важко і боляче дивитися, як страждають близькі родичі, друзі. Хімічна залежність змінює мислення людини і штовхає на необдумані вчинки: регулярне винесення речей з дому, крадіжки та злочини. І це все відбувається через потребу у прийомі чергової дози при настанні ломки або похмільного синдрому. У таких випадках, якщо не вжити заходів з боку, не надати кваліфікованої медичної та психологічної допомоги, то можливий фатальний результат. Тимчасова тверезість не зрівняється з постійним ступенем чергової порції алкоголю або наркотику. Не опускайте руки, боріться за життя до останнього подиху. Тому, якщо це явище трапилося, зверніться за допомогою до Наркодиспансеру в Києві.

Кваліфікована допомога

Поодинці навіть не намагайтеся вирішити проблему. Не сперечаємося, що на початкових стадіях прояви захворювання можна самостійно перестати вживати алкоголь і наркотичні речовини, але при сформованому захворюванні на алкоголізм і наркоманію зробити це поодинці просто неможливо. Слухати роками чергові казки, на кшталт: кину, це востаннє, даю слово честі. Марна трата часу, нервових сил та останніх фінансових можливостей. Не впадайте у відчай, а відразу звертайтеся за допомогою до фахівців. 

Виклик нарколога додому

Зателефонуйте до Наркологічного центру в Києві та викличте для початку нарколога додому. Приїзд лікаря змінить ситуацію докорінно. А головна причина полягає в тому, що на випадок чергового нападу ломки чи істерики лікар зможе надати першу професійну медичну допомогу в домашніх умовах, проконтролює ситуацію. У результаті зможе підібрати підхід, словесну особливість і умовити розпочати лікування без застосування сили та тиску. Лікар зможе знайти спільну мову з хворим. Примус і командний голос повністю виключені.Далі, від нарколога надійде повідомлення до центру, і приїде машина швидкої допомоги. Уся процедура транспортування відбувається анонімно.

Лікування алкоголізму в Наркологічному центрі

Після прибуття в наркодиспансер, пацієнтові нададуть послуги:
- Розміщення у комфортні номери.
- Огляд профільних фахівців (нарколог, психіатр, терапевт)
- аналізи та тестування
- Відразу буде вжито необхідних заходів для моментального поліпшення фізичного стану та виведення токсинів з організму. Кількість процедур та інтенсивність залежить від ступеня тяжкості загального стану та часу вживання алкогольних напоїв. Приблизно сягає п'яти процедур на добу. Алкоголь, що вбиває клітини мозку, які перестають працювати на 70%, тому після зняття гострої абстиненції необхідний відновлювальний, профілактичний курс.

Далі процес лікування алкоголізму відбувається поетапно. Настає тверезість розуму та спокійний стан. Основне завдання – не повернутися до згубної звички. Лікарем будуть запропоновані найновіші та найефективніші методики формування, критики до алкоголізму та усвідомленої мотивації на відмову від вживання. 

 

Лікування наркоманії в Наркологічному центрі

Включає комплексне стаціонарне лікування, спрямоване на відновлення всіх сфер життєдіяльності людини, які зруйновані у процесі вживання наркотичних речовин різного виду. Методика включає індивідуальний підхід і проходження чотирьох етапів одужання:

  1. Діагностувати залежність та усунути її фізичні хворобливі прояви.
  2. Формування мотивації на подальше лікування та відмова від вживання
  3. Проходження реабілітації у центрі.
  4. Соціальна адаптація та тривалий супровід, консультації після виписки.

Усунення потягу до наркотиків

Знищити залежність у хворого, не так просто як здається на перший погляд. У підсвідомості відбувається деструктивні зміни, і організм потребує дози. Це саме не минає. Команда психологів щодня проводить сеанси. Прикладає масу зусиль, щоб викорінити "думку" про наркотики. Але дати гарантію на одужання зможе лише сама залежна людина. Відновлення може статися будь-якої миті: через місяці, роки. Людина сама повинна усвідомити згубну звичку та наслідки, але для цього їй потрібна допомога фахівців. Сучасна методика дозволяє вилікуватися назавжди. Вихід знайдено та перевірено часом. Наркологічний диспансер, дає гарантію на лікування та продовження життя без наркотиків.

Занедбані форми

Різні наркотики створюють проблеми зі здоров'ям і тому проводиться окремий курс лікування, індивідуально для кожного пацієнта. Основи принципу:
- Усвідомлення згубної звички. Потрібне справжнє бажання вилікуватись. Отримати довіру пацієнта зможе не кожен, а лікарі Наркологічного центру зможуть, тому що у нас працюють профі своєї справи, які мають величезний досвід і знання в роботі із залежними людьми.
- Руйнування ілюзій. Даний вплив допомагає подивитися на себе з боку і отримати об'єктивну оцінку своїх дій. До 80% дає приголомшливий ефект на моральний та психологічний стан хворого.
- Спілкування із випускниками. Запрошуються люди, які розповідають власні історії, діляться досвідом проходження труднощів та досягненням позитивного результату. Більше 50% залежних, прислухаються і роблять висновки на краще.
- Посилене харчування. При вживанні наркотичних речовин більшість залежних не їдять нормальну їжу. Відбувається повне виснаження організму, дистрофія та висихання. Дивлячись на таких людей, стає страшно, дивитися без емоцій неможливо. Тому меню розробляється ретельно, включаються в раціон: м'ясо, салати, фрукти. Даються щоденні вітаміни. Відновлення відбувається поступово, тому що різке перенасичення теж завдає шкоди здоров'ю.

Бажання жити, а не існувати

Методики дають хороші результати і повертають до нормального життя. Працюючи за програмою одужання, тверезий спосіб життя, стає цінністю залежних людей. Психологічний дискомфорт у вигляді нервових зривів долається швидко. За допомогою професійних психологів, які перебувають на цілодобовій роботі, можуть надати миттєву підтримку у будь-якій непередбаченій ситуації. Методи, які ми використовуємо, дають право на повноцінне, щасливе життя. Хворий сам робить вибір, а лікарі тільки підштовхують до правильного напрямку.

Кодування

Закріплюючий етап дає 40% до зупинення вживання наркотиків. Кодування має плюси:
- утворюється блокування на місяць, рік і більше. Залежить від вибору препарату пацієнтом. Звичайно, краще провести кодування на більший термін. Так можна отримати гарантію від зривів на довгі роки як для себе, так і для близьких, які вибилися з сил боротися за вас. Програма розроблена кращими фахівцями і не має аналогів.

Примусове лікування

Важливо його правильно розуміти, не можна плутати із фізичним захопленням чи іншими силовими діями стосовно хворого. Запам'ятайте – неможливо людину наздогнати і заподіяти їй добро, коли вона не готова до допомоги. Необхідно сформувати мінімальне розуміння та бажання на перші кроки.

У цьому допоможе психологічна інтервенція – це втручання з боку здорової свідомості на спотворену свідомість залежної людини з метою врятувати її життя, а саме поїхати на лікування. Це як апарат штучного дихання, на все життя людина не зможе його використовувати, але в пік хвороби, це життєво необхідно, щоб далі вона почала самостійно дихати. Це до реабілітаційний етап, на який потрібен час та допомога професіоналів. Звернувшись до нашої клініки, виконуючи всі необхідні рекомендації, ми дамо 100% гарантію на позитивний результат. Для психологічної інтервенції важливо задіяти авторитетних людей у житті залежної людини (її близьких), а також наших фахівців та соціальних працівників.

При неправильних діях більшість, залишаючи межі клінік, відразу ж повертаються до вживання наркотиків. Тому примусовий приїзд до лікарень не дає позитивних результатів. Громадськість не сприймає цих людей, вважаючи їх ізгоями. Далі відбувається глибока депресія, що штовхає ще ближче до наркотиків. Осуд із боку діє як провокатор для потягу до наркотику.

Реабілітація

Скажімо відразу, що медико-соціальна реабілітація це єдиний процес, який дає змогу позбавитися залежності на все життя, що вимагає індивідуального підходу та роботи цілого штату фахівців різного напряму. Щоденний, цілодобовий контроль за манерами поведінки, за рухами, настроєм і розмовами пацієнта, що відбуваються, дає можливість контролювати процес лікування і досягати необхідного результату.

Допоміжні етапи мають ступені, які не розголошуються з метою "правильного" застосування. Наприклад, не професіонал, може посилити процес відновлення та спонукати до нового лікування. Наркологічний центр, не розголошує власні розроблені методи лікування. Тільки надає перелік послуг із поверхневим описом. Для більш докладних питань, тільки при особистій розмові з лікарями..
Реабілітація, включає етап соціальної адаптації та досягнення реальної зайнятості. Багато залежних немає роботи, отже у них закритий доступ до нормального життя. Центр допомагає придбати навички для подальшого працевлаштування.

Великим показником є поява:

- Хобі
- Ініціативи участі у заходах
- Поліпшення координації руху
- Правильне мовлення з близькими, родичами, друзями
- Загальний емоційний настрій
- Медичні критерії: відновлення артеріального стабільного тиску, спокійний ритм серця, відсутність нервозності.
- Релігійне чи духовне зростання.

Заключна перевірка

Протягом місяця контроль над процесом одужання здійснює сам пацієнт, така ситуація, дає можливість побачити, як він може дотримуватися рекомендацій та обмежень. На даному етапі йде тісне спілкування та психологічна робота, як із самим пацієнтом, так і з його близьким оточенням. У разі емоційних зривів та прояву найменшої тяги посилюється курс лікування. І припиняється доступ спілкування із зовнішнім світом.

Виписка з центру

Після тривалого лікування настає момент істини. Пацієнт залишає стіни центру та повертається до суспільства. Тому фахівці ведуть спостереження та супроводжують хворих ще довгий час після виписки. Допомагають адаптуватись до нового життя. Влаштуватися на роботу і не отримати першу відмову, яка може створити нервозність і зламати всю проведену роботу. Так, ця послуга платна, але це важливо та потрібно. Має пройти час адаптації хворого, родичі не зможуть контролювати, адже життя у всіх своє, а часу катастрофічно не вистачає. І повністю контролювати життя дитини також не правильно. Робота, проблеми, діти та багато іншого.

Повернення додому, продовження реабілітації

Наркологи радять поводитись з колишніми хворими так:
- Не нагадувати про наркотики
- Поводитися природно, ніби нічого не сталося
- Запобігати спілкуванню з колишніми друзями
- Виїхати у відпустку та показати красу природи та життя в цілому
- Переїхати в інше місто по можливості або змінити обстановку хоча б на два місяці.

Наркологічний центр, має переваги

- Платне лікування, дає гарантію якості послуг, що надаються.
- Якісне кодування алкоголізму та наркоманії.
- Цілодобова робота команди спеціалістів: терапевт, нарколог, психолог, невропатолог, хірург.
- Не дорогі, доступні послуги.
- Меню на вибір.
- Працюють професіонали з вищою освітою за напрямками, які мають стаж понад 15 років.
- Науковий підхід до програми одужання. У нас проходять лікування люди різних національностей та соціальних статусів, і до всіх однаково дружелюбне, партнерське ставлення.
- Командний підхід до роботи, дає можливість досягти результатів у мінімальні терміни, залежна людина вже на початкових етапах відчує зміни на краще, що буде додатковою мотивацією на проходження повного курсу лікування.
- Регулярний обхід в ранковий час відбувається постійно.
- Окремі палати із домашньою обстановкою. Окремий туалет, ванна кімната.
- Екстрена кнопка виклику при екстреній ситуації.
Краще витратити один раз на повноцінне результативне лікування, та приїхати до Наркологічного центру, ніж постійно сплачувати дози у наркомана. Тим більше, всім відомо, що платні послуги докорінно відрізняються від безкоштовного примусового лікування, яке відбувається поверхнево. Дивлячись правді у вічі, навіть будь-яка платна операція, буде проведена і зроблена якісніше, ніж безкоштовна з подальшими наслідками. Лікарні не зможуть вилікувати назавжди хворого алкоголіка чи наркомана. Тимчасово, так, але не назавжди. Гарантію дати зможе лише Наркологічний центр у Києві. 

Як правильно вибрати Наркологічний центр

- Для початку дізнайтеся про лікарів. Поговоріть в особистій розмові, запитайте документи, що підтверджують право на проведення лікування.
- Зберіть інформацію та відгуки колишніх пацієнтів. Це не складно. Пошукайте та зробіть запити в інтернеті та ЗМІ.
- Зверніть увагу на поведінку обслуговуючого персоналу. Враховуйте всі деталі. Аж до зовнішнього вигляду.
- Перегляньте перелік послуг на лікування.
- Зробіть висновок і ухваліть правильне рішення.
- Заздалегідь домовтеся про виїзд нарколога додому, не попереджаючи хворого. Це полегшить початок лікування. 

Наркологічний центр, працює 24 години на добу, без вихідних та святкових днів. 

Запам'ятайте, боротися з алкоголіками та наркоманами, під силу лише лікарям. Лікування алкоголізму вдома, це тимчасова затримка, яка дасть тріщину. Приведе до систематичних запоїв та нових доступних наркотиків. Вашому героїзму, у цих випадках немає місця. Звертайтесь до Наркологічного центру. Цим повинні займатись фахівці наркологи, а вам настав час відпочити і набратися свіжих сил. Часом варто задуматись хто більше втрачає здоров'я, наркомани та алкоголіки або ті, хто їх доглядає. Побережіть себе та дайте змогу зробити цю роботу грамотним медичним співробітникам.

Групове фото - Співробітники відділення Ренесанс

«Відновлення» – тривалість від 14-28 днів;

«Ренесанс» – тривалість понад три місяці