Фізіотерапія

ФізіотерапіяВже багато років фізіотерапія вважається чудовим засобом для профілактики та лікування різних захворювань. Її незаперечною перевагою над іншими методами є висока ефективність та безпечність у застосуванні.

За своєю суттю, фізіотерапія – це вплив на організм людини за допомогою використання природних та фізичних факторів, починаючи від традиційних компресів та масажів та закінчуючи сучасними методиками, такими як застосування електричного струму, ультразвуку, лазера та ін.

 

У будь-якому випадку вона не передбачає використання медикаментів.

методы физиотерапии Завдяки активному впливу на організм фізіотерапія може застосовуватись як самостійна процедура, а також як супутній елемент медикаментозного лікування. У першому випадку вона спрямована на покращення здоров'я організму, та підвищення його чутливості до лікувальної дії медичних препаратів. Лікування, реабілітації чи профілактики.

Призначення фізіотерапевтичних методів лікування, здійснюється з урахуванням низки факторів:

  • тип захворювання та його тяжкість;
  • історія захворювання;
  • вік пацієнта;
  • стать;
  • фізичний та психічний стан;
  • соціальне становище та ін.

Фізіотерапія є універсальним методом лікування і може здійснюватись на різних стадіях. Її висока ефективність доведена навіть при критичних станах хворого.

На думку фахівців, під час реабілітації залежної людини найбільш підходящими є фізичні методи на вплив організму. Звичайно ж, можливе застосування медикаментозного лікування, тільки в такому випадку підвищується ймовірність прояву небажаних побічних ефектів. Саме тому при реабілітації залежної людини найбезпечнішим напрямом лікування є фізіотерапія. Наявність величезного арсеналу її методів дозволяє підібрати максимально відповідний для кожного окремого пацієнта.

 

Наркологічний центр "Ренесанс" надає такі фізіотерапевтичні послуги:

 

Електросон

Электросон

 

Масаж

Массаж

 
Наркологічний центр «Ренесанс»