Електросон

Электросон

Електросон – це лікувальний сон, у стан якого, пацієнт занурюється за допомогою впливу на його центральну нервову систему, слабких низькочастотних імпульсних струмів.

Даний метод передбачає використання прямого та рефлекторного впливу струму на головний мозок та його підкіркові утворення. Сам по собі імпульсний струм вважається дуже слабким подразником, він одноманітно впливає на отвори очних ямок і по кровоносних судинах проникає в структуру головного мозку людини. Під впливом електросна організм людини розслаблюється, врівноважуються нервові процеси, покращується емоційний стан, знижується розумове перенапруження. Вченими встановлено, що в даному методі дозволяє також нормалізувати поріг больової чутливості, який був знижений в результаті різних захворювань.

Електросон призначають при різних неврозах, захворюваннях серцево-судинної системи, виразковій хворобі, гормональній дисфункції та бронхіальній астмі. Крім цього він стимулює кровотворення та нормалізує згортання крові, покращує діяльність сечостатевої системи, сприятливо впливає на обмінні процеси. Даний метод впливу успішно використовують при лікуванні різного роду залежностей з метою нормалізувати загальний психофізіологічний стан пацієнта.

Призначення процедури електросну здійснюється з урахуванням низки протипоказань. Його застосування неможливе для пацієнтів з епілепсією, індивідуальною непереносимістю струму, у гарячковому стані та з істерією. Також він протипоказаний людям з різними захворюваннями очей.

Наркологічний центр «Ренесанс»