Лікування ігроманії, ігрової залежності та комп'ютерної залежності в Києві Укриїни

 

Диагностика
Діагностика
Физиотерапия
Фізіотерапія
Психологическая помощь
Психологічна допомога
Формирование принципов
Формування принципів

Кожна людина за своєю природою азартна і любить брати участь у різних іграх, змаганнях та інших заходах, що викликають це почуття. На жаль, багато власників гральних закладів та інші підприємці вміло цим користуються і тим самим «затягують» у свої мережі дедалі більше азартних гравців. У якийсь момент ситуація перетворюється на критичну і людині обов'язково доводиться звертатись за кваліфікованою допомогою, щоб не втратити близьких, рідних та коханих людей.

Наш наркологічний центр «Ренесанс» проводить лікування ігроманії у Києві за унікальною програмою, яка отримала визнання за кордоном. Вона була розроблена в тандемі з багатьма відомими психологами і передбачає всебічну допомогу залежній людині як на фізичному, так і психологічному рівнях. У стінах нашого центру проходять реабілітацію та отримують допомогу пацієнти з різним ступенем хвороби та кожному з них гарантується індивідуальний підхід та підтримка.

Ігрова залежність - лікування у Києві

Методика лікування ігроманії у центрі «Ренесанс» складається з чотирьох основних етапів:

- Діагностика
- фізіотерапевтичні процедури.
- психологічна підтримка.
- Формування життєвих принципів: «Жити, любити, вчитися та залишити спадщину».


Докладніше про кожен із цих пунктів можна прочитати у відповідному розділі нашого сайту. Хочемо лише зазначити, що лікування ігрової залежності в наркологічному центрі «Ренесанс» завжди відбувається швидко та якісно. За всю нашу багаторічну практику ми вже повернули до нормального життя понад 10 тисяч людей.

Для того, щоб записатись до нас на прийом або первинну консультацію, телефонуйте за контактними номерами телефонів.

Як тільки ви звернетесь до нас, ми відразу, займемось вирішенням вашої проблеми і зробимо це на найвищому рівні. Багато людей, які страждають на цю залежність, намагаються вирішити свої проблеми самостійно. Ми радимо вам такого не робити, адже без професійної та кваліфікованої допомоги впоратися із проблемою неможливо. Більше того, можна ще й посилити хворобу. Ціна на лікування ігроманії в нашому центрі дуже демократична і безперечно не вдарить по вашому бюджету, тому звертайтеся до нас і ми повернемо до вашого будинку втрачений раніше спокій, почуття впевненості в завтрашньому дні і таку потрібну всім безпеку.

Чим небезпечна граманія?

Гра поступово і непомітно для самої людини затягує і заповнює все її життя: на другий план відсувається робота, навчання, особисті стосунки, і людина починає деградувати, сама того не усвідомлюючи. Крім того, рано чи пізно ігрова залежність починає забирати не лише час, а й гроші, і тут у людини починаються борги, моральні зриви, пошуки нових фінансових джерел і навіть проблеми із законом.

Як лікується ігрова залежність?

Ігрову залежність прирівнюють до залежності від алкоголю чи наркотиків, оскільки вона викликає психічні і навіть фізіологічні наслідки і згубно впливає на всі сфери життя. Тому в такій ситуації необхідна допомога фахівця та підтримка близьких людей. Робота з ігрової залежністю проводитися як індивідуально, так і в групах, застосовується когнітивно-поведінкова терапія, психотерапія, мотиваційні методи, створюється особиста програма одужання.

Причини ігрової залежності

Розвитку ігрової залежності можуть сприяти як внутрішні чинники та особисті якості (гіперчутливість, замкнутість, уразливість, сором'язливість, наявність психічних порушень), так і зовнішні проблеми в сім'ї, особистому житті, соціальні страхи, дефіцит спілкування, нав'язування з боку суспільства. Багатьох людей, особливо в юному віці, приваблює можливість уникнути реальності, яка їх не задовольняє, таким чином,  продовжити існувати у власному ілюзорному світі. Також розвитку цього явища сприяє легка доступність, розкрученість і поширеність різних видів ігор.

Як позбутися ігрової залежності?

Перший крок – це визнання своєї проблеми, і розуміння того, що ігри не тільки не дають достатньо позитивного результату, а й забирають важливі речі. Людині треба усвідомити, що згубна пристрасть завдає втрат, як духовні, так і матеріальні, і необхідно захотіти це виправити. Для цього дуже важлива підтримка та допомога фахівців.

Чому важливо лікувати ігроманію?

Під впливом ігроманії почуття і думки людини трансформуються, він стає замкнутим, з'являються скритність та агресія, постійна дратівливість і потяг до ігор. Негативні почуття можуть переростати в ігрову занепокоєність, виникають значні наслідки – депресія, неврастенія, психоз. Разом із психологічними приходять і соціальні, а також проблеми з здоров'ям – порушується сон, з'являються часті головні болі, порушення опорно-рухового апарату тощо.

Різні ефективні методи лікування ігроманії

Лікування ігрової залежності має бути комплексним. Тому найефективнішим рішенням є реабілітація. Протягом курсу лікування використовуються методи психоаналізу, психокорекції, психотерапії, рефлексотерапії. Психологічна допомога потрібна насамперед на вирішення внутрішніх конфліктів, емоційних, сімейних проблем, налагодження взаємовідносин, позбавлення страхів. Застосовується також і медикаментозна терапія для вирішення проблем зі сном, депресією, тяжким психологічним станом, підвищеною тривожністю.

Ігрова залежність у підлітків від комп'ютерних ігор

Особливо небезпечна ігрова залежність для дітей та представників юного віку, оскільки цінності ще не сформувалися, і легко нав'язати деструктивні, неправильні поняття життя. До того ж у цей період часто формуються основні інтереси, цілі в житті, і дитина, яка присвячує основний час грі, надалі не може визначитись з професією, мати сім'ю і знайти своє місце в суспільстві. Часто у таких підлітків виникають проблеми у спілкуванні, а також нерозуміння в сім'ї, низька успішність у навчанні, вони обирають неправильні пріоритети в житті та можуть піти незаконним шляхом. Психіка в цьому віці особливо піддається впливу з зовні і набагато легше піддається гральному світу, де можна створити свій власний образ, який може абсолютно не відповідати реальності. Але небезпека полягає в тому, що життя альтернативною особистістю, заважає людині розвиватись насправді, і може так і не знайти себе.

Комп'ютерна залежність у підлітків, дітей та дорослих

У дітей та підлітків ігрова залежність може викликати необґрунтовану агресію, жорстокість, зацикленість, що надалі переростає у розпад особистості та неадекватне сприйняття реальності. Дитяча психіка часто не відрізняє гру від реальності, що призводить до життєвого дисонансу, невміння реалізувати себе у житті та спілкуванні. Дитина починає брехати батькам, вчителям, її розумові здібності знижуються. Серед підлітків, які страждають на ігроманію, дуже часті випадки суїцидів.
Доросла людина часто заповнює таким чином порожнечу та заповнює нереалізованість. Але також старші люди часто перегинають палицю, доводячи себе до виснаження і смерті.

Ігроманія: хвороба чи діагноз?

Всесвітня організація охорони здоров'я у червні 2018 року офіційно визнала ігрову залежність хворобою. Поведінка людей, які страждають нею, схожа на аналогічну при хімічній залежності. Проте зневірятися не варто, адже і з цієї ситуації є вихід. Головне – вчасно звернутися до фахівця, інакше ситуація з часом лише посилюватиметься.

Ігроманія та її наслідки

Ігроманія впливає на людину у всіх сферах. Погіршується здоров'я, руйнуються взаємини, настає кінець кар'єрі, з'являються борги, зникають інтереси, виникають проблеми із законом. У фізичному плані ігромани часто мають проблеми із серцево-судинною системою та опорно-руховим апаратом, страждають на безсоння, головні болі, порушується травлення, тому що через пристрасть до ігор вони перестають харчуватись систематично. Погіршується зір, страждає центральна нервова система.
На рівні психіки через такий спосіб життя людина може впасти в глибоку депресію або психоз, поведінка часто може виходити за рамки адекватного, ймовірні сплески агресії, надмірна дратівливість, апатія чи навпаки, зайва збудженість. У соціальній сфері поступово руйнуються всі зв'язки, людина йде у свій ілюзорний світ, розпадаються сім'ї, постійними стають скандали, обриваються зв'язки з друзями, співробітниками, товаришами по навчанню, можливі проблеми із законом.
Для того, щоб людина зрозуміла, що повернула не туди, їй потрібно показати реальний стан речей і забезпечити необхідну підтримку. Впоратись із залежністю в одне клацання неможливо, але при правильному підході можна забезпечити здорове життя і захистити себе або близького від повернення до руйнівного захоплення.

Лікування ігроманії - основні етапи

Розглянемо три основні етапи нашої програми.

Перший етап зветься «Діагностика» і полягає у визначенні спеціалістом рівня залежності пацієнта від різних ігор (комп'ютерних, азартних тощо), а також його психологічного стану. Така робота дозволяє вже на ранньому етапі розробити ефективну методику лікування та успішно її використовувати у майбутньому.

Другим етапом є «Відновлення» - передбачає індивідуальну роботу з пацієнтом за різними напрямками:

- Поліпшення фізичного стану хворого.
- Проходження курсу «Розвиток особистості», який навчає людей отримувати радість від життя, а не ігрових відчуттів.
- Робота з близькими та рідними пацієнта.
- Розробка «плану тверезості», який використовується для придушення бажання пацієнта грати у різні ігри, а отже, і його залежності.

Третім етапом іде «Соціальна адаптація». Вона передбачає контроль за життям пацієнтів поза стінами нашого наркологічного комплексу, допомогу їм у працевлаштуванні та адаптації в соціумі.

Ми пропонуємо вам вибрати одну з двох програм: "Відновлення" або "Ренесанс". Вартість лікування ігроманії залежатиме від зробленого вибору. Звертайтесь до нас і ми гарантовано допоможемо!

 

Пропонуємо два види пакетів лікування ігроманії:
• «Відновлення» – тривалістю від 14-28 днів
• «Ренесанс» – тривалістю понад три місяці


 
Наркологічний центр «Ренесанс»