Мотивація та супровід на лікування

Для якісного та ефективного лікування від наркотичної та алкогольної залежностей, а також від інших видів залежностей, як, наприклад, ігроманія, Інтернет-залежність, харчова залежність, потрібне насамперед бажання самої людини, і звичайно ж, грамотна допомога фахівців.

На першому етапі рідні можуть зіткнутись з проблемою, що дуже часто виникає: небажанням самої людини лікуватись, їхати в клініку. Вони отримують порожні обіцянки, що повторюються день у день, і жодних дій із боку залежного немає, лише постійна брехня і продовження вживання. А від цього проблема лише посилюється.
Всі спроби рідних відправити своє чадо на лікування зазвичай закінчуються скандалом. Що робити рідним у такій ситуації?

Грамотно змотивувати людину на лікування допоможе фахівець, так званий, психолог-мотиватор.
Центр «Ренесанс» надає таку послугу як мотивація на лікування.
Для цього Вам потрібно просто звернутись до нашого спеціаліста-психолога і добірити завдання мотивації на людину, яка зробить це грамотно і професійно.
Також центр «Ренесанс» надає послугу супроводу на лікування, яка буде актуальна у тому випадку, якщо Ви самі з якихось причин перебуваєте в іншій області, місті та не можете приїхати до клініки.

Залежність називають хворобою заперечення. Людина не бачить своєї проблеми та поступово помирає від вживання алкоголю чи наркотиків. Не чекай, а дійте!
 

 

 
  +38 (093) 170 53 01
  +38 (044) 232 98 41
Зворотний зв'язок