Навіщо нам група

Зачем нам группа
 

Завдання групи – величезна допомога у подоланні кризової ситуації учасників, їхня моральна підтримка та створення напрямку на боротьбу за свій добробут та захист законних інтересів.

У нашій групі створюється атмосфера розуміння та поваги, яка сприяє повному розкриттю людини. Тут вас уважно вислухають і виявлять повагу навіть до незначних дрібниць.
 

Мета групи – надання емоційної підтримки та виведення з депресії шляхом подолання почуття провини, позбавлення самотності, ізоляції та зради.

У нашій групі можна легко придбати нових друзів і однодумців, що є важливим при вирішенні життєвих проблем, оскільки в таких ситуаціях допомога і підтримка є незамінною.
 
Дуже часто люди, потрапляючи до складних життєвих ситуацій, не отримують підтримки з боку. Вони починають почуватися самотніми та непотрібними, опускають руки та припиняють боротись з проблемами. Іноді близькі люди намагаються надати свою допомогу, але не розуміючи характеру проблеми, оскільки самі такого стану не переживали, цього зробити просто не можуть.
 
По-справжньому цінну допомогу можуть надати лише ті, хто має таку саму проблему. Дуже важливо поряд відчувати присутність людини, яка шукає вихід з такої самої ситуації та намагається подолати схожі труднощі. У спілкуванні з такими людьми можна не приховуватись, а без сорому говорити на хвилюючі теми. Тут всі з радістю поділяться своїм досвідом і зможуть належним чином оцінити успіхи.


 

Ми чекаємо вас!

Наркологічний центр «Ренесанс»