Лікування алкоголізму в наркологічному центрі «Ренесанс»

Лікування алкоголізму у Києві в клініці "Ренесанс". Відомо, що 86% населення земної кулі схильне до алкоголізму. І ці показники варіюють залежно від місця проживання, культури, навчального чи робочого середовища, норм соціальної поведінки та ін. Для багатьох людей схильність та залежність від алкоголю не є факторами одного ланцюжка, адже ніхто не вірить, що біда прийде саме до їхнього дому. Однак у цьому випадку зловживання спиртними напоями досить швидко формують звичку. І як наслідок — погіршення здоров'я, проблеми на роботі та в сім'ї, зміна пріоритетів та моральних цінностей. Важливо, що часто розуміють, що час зупиниться. Але проблема криється в іншому: при усвідомленні залежності від алкоголю, позбутися самостійно захворювання просто не вистачає моральних сил.

4 відділення на ваш вибір
Безпека та комфорт
Можливість вибору методики
Доступні ціни
Цілодобове спостереження
100%
100% гарантія

 

Диагностика
Діагностика
Детоксикация
Детоксикація
Физиотерапия
Фізіотерапія
Психологическая помощь
Психологічна допомога

 

Вывод из запоя
Вивід із запою
Кодирование
Кодування
Использование алкоблокаторов
Алкоблокатори
Формирование принципов
Формування принципів

 

Сучасні методи вирішення лікування алкоголізму у Києві

Часто люди, які вирішують позбутись згубної звички, просто не знають, кому довірити лікування залежності. Компетентність фахівців, які пропонують послуги, на думку багатьох, можна визначити лише за відгуками знайомих і друзів. Насправді все набагато простіше. З появою інтернету публічна інформація доступна вам цілодобово. При цьому про ефективність результатів роботи клініки опосередковано розповість досвід роботи.

Команда клініки «Ренесанс» надає послуги понад 15 років, і розуміє, наскільки важко людині прийняти необхідного рішення, і звернутися за допомогою до фахівців. Саме тому сьогодні ми готові надати цілу низку програм, які дійсно «працюють», дозволяючи:

 • зняти похмілля у стаціонарі;
 • очистити організм від продуктів розпаду етанолу;
 • провести діагностику стану всього організму;
 • розробити індивідуальний терапевтичний курс з урахуванням отриманих даних обстеження;
 • отримати кваліфіковану психологічну та медичну допомогу;
 • вибрати оптимальний спосіб кодування (вшивання або гіпноз, за бажанням);
 • взяти участь в індивідуальних та групових заняттях у реабілітаційному центрі та багато іншого.

З моменту заснування в 1996 році, робота клініки спрямована на досягнення 100% результату, і має індивідуальний підхід до лікування кожного пацієнта. За цей період понад 10 тисяч людей змогли подолати недугу, повернути здоров'я, і знову відчути радості повноцінного життя.

Коли потрібна допомога фахівців

Небезпека алкоголізму полягає у поступовому формуванні залежності, і змін життя, які спочатку непомітні людині. При цьому зв'язок між проблемами і дозами, що наростають, запоями і поганим самопочуттям заперечується людиною до останнього моменту. Звичайно, до нас приходять люди, які усвідомили необхідність лікування алкоголізму. Проте наша допомога цим не обмежена. Психологи нашого центру проводять розмови із залежними та членами їхніх сімей, що дозволяє пацієнту сконцентрувати увагу на проблемі, усвідомити її, і по справжньому захотіти позбутися її. Доцільність кваліфікованої допомоги фахівців при цьому визначається за деякими ознаками, які пацієнт може «зафіксувати» самостійно (всього їх сім). Зокрема, консультація лікаря необхідна у таких випадках:

 • вживання спиртних напоїв у високих дозах кілька днів поспіль (запої);
 • палімпсести або, простіше кажучи, випадання з пам'яті подій у період прийому алкоголю;
 • непереборне бажання пити у великих кількостях;
 • неможливість зупинитись на певній дозі (найчастіше після 2-3 чарки);
 • бажання похмелитись для усунення похмільного синдрому;
 • втрата контролю над фізичним та психологічним станом;
 • зміна пріоритетів, коли потреба випити переважає інші потреби.

Перелічені чинники відносяться до 2 стадії алкоголізму. Ми рекомендуємо звернутися до клініки «Ренесанс» за наявності хоча б трьох симптомів з перерахованих вище.

Як проводиться лікування алкоголізму у клініці «Ренесанс»

Для досягнення максимального ефекту ми працюємо за трьома основними напрямками: детоксикація, реабілітація та після реабілітаційний період. Також фахівці готові надати кілька дієвих методик кодування, в яких використовуються ліцензовані препарати, або методи гіпнозу (за наявності протипоказань до вшивання). Говорячи про результати в процесі лікування алкоголізму можна відзначити, що наші «три кити» — запорука максимального результату та тривалої ремісії. Метою методик, при цьому стає:

Детоксикація при алкоголізмі

Використовується для виведення токсинів та усунення абстинентного синдрому. Процедури дозволяють нормалізувати обмін речовин, зняти тривожність, покращити якість сну та настрою. У процесі лікування алкоголізму в нашому центрі використовуються крапельниці зі спеціальними складовими, компоненти яких підбираються на основі аналізів, первинного огляду та вивчення анамнезу пацієнта. Детоксикація у стаціонарі займає від 3 до 5 днів.

Реабілітація

На жаль, залежність не лікується лише детоксикацією, оскільки є як фізичним, а й психологічним захворюванням. Перший етап лікування алкоголізму використовується для полегшення стану здоров'я пацієнта, що при повторному вживанні алкоголю знову призведе людину до колишнього стану. Другим кроком на шляху до одужання у нашій клініці є програма реабілітації, що включає психологічну підтримку та медикаментозну корекцію залишкових порушень. Паралельно з лікуванням алкоголізму також проводяться бесіди з рідними пацієнта, спільна робота над сімейними стосунками та інші заходи. Період реабілітації у центрі займає від 1 до 3 місяців (час індивідуальний для кожної людини).

Психологічна підтримка у післяреабілітаційний період

Повернення людини у звичне середовище — один із найскладніших моментів, який часто супроводжується спокусами «старого» життя, стресами та необхідністю у прагненні до нових звичок. Моральне навантаження в цей час є колосальним, і призводить до зростання ризику зривів. Оптимальним рішенням на цей час стає спільна підтримка залежного рідними. Однак, навіть самі люблячі родичі, не зможуть зрозуміти проблему так, як люди, які вже позбулися залежності. Відвідування груп, що включає спілкування з терапевтичним співтовариством, навчання контролю над поведінкою у стресових ситуаціях, та взаємодопомога у скрутну хвилину. Постреабілітаційний курс не обмежений за часом, і триватиме стільки, скільки потрібно пацієнту.

Кодування та альтернативні методи впливу

Крім основних методик лікування алкоголізму та реабілітації, пацієнтам нашого центру також доступне медикаментозне кодування від алкоголізму, гіпноз та психотерапевтичні програми, спрямовані на відмову прийому алкоголю. Способи впливу, розроблені в клініці, можуть бути використані тільки при твердій впевненості в бажанні подолати недугу, і позбавитись проблеми назавжди. Відмінність між методиками при цьому полягає:

Лечение алкоголизма в наркологическом центре «Ренессанс»


Медикаментозне кодування алкоголізму

Дія лікарських препаратів при виборі даного методу спрямована на усунення почуття ейфорії, яке виникає при прийомі алкоголю. Подальше вживання спиртних напоїв призводить до зворотного ефекту: від різкого погіршення самопочуття, до сильної інтоксикації організму. Введення медикаментів та усвідомлення наслідків порушення рекомендацій лікаря стають своєрідною психологічною забороною. Для багатьох пацієнтів знання про наслідки є достатньою для повної відмови від алкоголю. У процесі використовуються:

 1. Ін'єкції. Введення блокаторів на основі дисульфіраму забезпечує накопичення препарату в тканинах організму, при відсутності негативного впливу на здоров'я, при прийомі спиртових продуктів. Надходження будь-якої кількості алкоголю призводить до підсилення серцебиття та задухи, аж до зупинки дихання. Також для кодування можуть бути використані препарати на основі налтрексону. Головним завданням засобів цієї групи є усунення приємного відчуття сп'яніння.
 2. Імплантація (вшивання). Методика впливу даватиме більш стабільний результат у порівнянні з ін'єкціями. Вживлення спеціальних капсул «Торпедо» або «Еспераль» дозволяє досягти аналогічних неприємних відчуттів при прийомі алкоголю: задухи, припливів жару, нудоти.
 3. Гіпноз. Нейролінгвістичне програмування підсвідомості, яке практикується сертифікованими лікарями нашого центру, забезпечує закладку спеціальної мітки або якоря, завдяки яким при бажанні випити виникає умовний рефлекс відмови. Пошук стимулу, здійснюється індивідуально у процесі сеансів. Окрім класичного методу, наші фахівці також практикують ериксоніальний гіпноз, при якому пацієнт вводиться в легкий транс. У процесі роботи лікаря формується установка на тверезість та комплексне оздоровлення. Перевагою методик є відсутність жорстких директив і заборон.
 4. Психотерапевтичні методи. Послуга включає спільну дію лікаря нарколога та психолога. Завдяки індивідуальній роботі з пацієнтом підбирається максимально ефективний курс лікування алкоголізму, при якому використовуються як медикаменти, так і гіпноз. Цей спосіб впливу забезпечує своєрідний подвійний ефект, проте, як і попередні варіанти, не дає можливості позбавитись залежності назавжди.

Важливо відзначити, що кодування в клініці «Ренесанс» проводиться компетентними сертифікованими лікарями лише після оцінки стану здоров'я пацієнта та детального ознайомлення з принципом дії препаратів. За наявності протипоказань ми рекомендуємо більш щадні способи впливу, серед яких комбінована терапія чи гіпноз.

Чому клієнти звертаються за допомогою саме до нас

Розвиток сучасної медицини та ретельний вибір класичних методик лікування алкоголізму дозволяють нам досягати максимального ефекту, використовуючи безпечні методи впливу. Вивчення результатів іноземних колег, самостійні напрацювання та спільна робота, дозволили нашим лікарям досягти статистики, за якої ми займаємо лідируючі позиції в країні серед клінік з аналогічною сферою діяльності за такими параметрами:

 • досягнення стійких тривалих ремісій серед пацієнтів, які пройшли повний курс;
 • оптимальні умови для лікування алкоголізму в стаціонарі, та ефективні методики кодування амбулаторне;
 • результативність впливу терапії за відсутності шкоди здоров'ю пацієнта;

Не менш важливим при виборі наших послуг є можливість пройти лікування алкоголізму анонімно. Звертаючись до нас за допомогою, клієнти можуть бути впевнені, що доступ до особистих даних, медичної карти або період перебування в стаціонарі залишається закритим для третіх осіб. Для нашої команди немає нерозв'язних проблем! Ми допоможемо вам навіть у найскладніших ситуаціях позбавитися алкоголізму, і повернути красу та радість життя без залежності.

Як замовити лікування алкоголізму у клініці "Ренесанс"

Звернутись до нас за допомогою ви можете скориставшись необхідною інформацією на офіційному сайті компанії. Також доступна можливість, за попереднім записом на прийом до лікаря-нарколога, який проведе бесіду, складе анамнез та призначить діагностичні процедури. Лікування алкоголізму призначається після отримання результатів обстеження на підставі діагнозу вузько спрямованих фахівців, нарколога та психолога. Також, зателефонувавши на гарячу лінію, ви можете отримати консультацію чергового лікаря, або викликати бригаду медиків додому в екстрених випадках (запоях, різкому погіршенні стану здоров'я тощо). Рекомендації фахівця за телефоном доступні безкоштовно та цілодобово у будь-який день тижня.

Статистика алкоголізму в Україні

Зловживання спиртними напоями в Україні – серйозна проблема, яка, на думку соціологів, становить загрозу для нації. Тільки за офіційними даними щороку в нашій країні реєструють близько ста тисяч хворих на алкоголізм. Загалом, за останніми даними, на обліку перебуває понад 700 тис. наших співвітчизників.

Про що говорять цифри алкоголізму в Україні

Згідно з загальноприйнятими міжнародними нормами, нація, яка вживає більше восьми літрів чистого спирту на одного жителя за рік, вважається такою, що вимирає.

За статистичними даними, за 2016 рік Україна посідає третє місце у світі за кількістю горілки на людину – близько 9,7 літрів. На першому місці знаходиться Росія - 15, 9 літрів горілки на рік на людину, на другому - Білорусь - 13, 3 літри. Четверте місце належить Польщі – 8,0 л, а п'яте – Казахстану – 6,9 л.

Сьогодні рівень вживання спиртного в Україні збільшився до 12 л за рік на одну людину.

За даними Національної ради з питань охорони здоров'я – щороку алкоголізм забирає життя у понад 40 тис. українців. За деякими даними, щодня через спиртне в нашій країні вмирає 40 людей. Основними причинами смерті є алкогольне отруєння (приблизно 8 тис. на рік) та алкогольна кардіопатія (теж близько 8 тис.). Також високий відсоток нещасних випадків через алкогольне сп'яніння.
 

Також згідно з опитуванням:

 
Гендерні питання


Чоловіки в Україні п'ють у шість разів більше. Згідно зі статистичними даними на одну жінку, що п'є, в нашій країні припадає шість чоловіків алкоголіків. Алкоголізм як хвороба визнана причиною смерті понад 30% чоловіків в Україні. При цьому двічі-тричі на тиждень вживають алкоголь 17,5 % українців і лише 3,2 % українок. Два-чотири рази на місяць спиртне п'є 36,6% чоловіків та 27,5% жінок.

Географічна поширеність

Лідером за кількістю алкогольних отруєнь та психозів, згідно зі статистикою, є Донецька область. Якщо у більшості західноукраїнських та центральних областей показник цих захворювань на рік становить близько 500 випадків на 10 тис. осіб, на Донбасі щорічно реєструється понад 6 тис. випадків.

При цьому по Україні смертність від алкоголізму у сільській місцевості вища, ніж у мешканців великих міст, у два-три рази.

Крім всього вищесказаного, за неофіційними даними, близько 30% патологій при народженні дітей пов'язані з вживанням алкоголю батьками перед зачаттям та під час вагітності.

Особливу тривогу викликає те, що алкоголізм в Україні «молодшає» - серед підлітків чотирнадцяти-вісімнадцяти років більше 40% регулярно вживають спиртні напої.

Які алкогольні напої найпопулярніші серед української молоді?

За дослідженнями соціологів:

 
 
Алкоголізм у дітей

Це справді шокує – Україна на 1 місці у світі за кількістю дітей, які вживають спиртні напої. Провівши опитування серед школярів понад 40 країн по всьому світу, представники Всесвітньої організації охорони здоров'я з'ясували, що 40% юних українців вживають алкоголь.
За заявою головного нарколога МОЗ України О. Вієвського більше одного відсотка дітей 12-13 років у нашій державі п'ють спиртні напої щодня.
Вживання українськими підлітками пива зросло вдвічі за останні 4 роки.
Згідно з громадською думкою, пияцтво – це одна з основних проблем нашої держави.

Ми пропонуємо два види пакетів лікування алкоголізму:
 
• «Відновлення» – тривалістю від 14-28 днів
• «Ренесанс» – тривалістю понад три місяці