Наші Фахівці

Костюченко Владислав Олександрович.
Керівник відділення, досвід роботи 9 років. Фахівець у галузі аддиктології, педагогіки та соціології. Величезний досвід роботи у розробці індивідуальної стратегії одужання та психологічної діагностики. Веде активну, наукову діяльність у галузі розробок та впровадження нових методів психологічної роботи. Вагомий досвід роботи на керівній посаді дозволяє максимально ефективно організовувати реабілітаційний процес та досягати позитивних результатів.

Панченко Ігор Григорович.
Лікар-нарколог, досвід роботи із залежними 15 років. Експерт у терапії алкогольної, наркотичної залежностей та психологічних адикцій. Діагностує стадії залежності, ступінь ураження нервової системи та організму токсинами, призначає програми детоксикації, медикаментозної та фізіотерапії. Ігор Григорович проводить психотерапевтичне консультування хворих, їхніх близьких. Допомагає визначитьсь з методикою, форматом лікування та вибором відділення.

Веньовцева Наталія Юрївна.
Клінічний психолог, психотерапевт, лікар-психіатр, магістр психології, доктор медичних наук, досвід роботи 10 років. Компетентний спеціаліст з терапії залежностей та нав'язливих станів. Допомагає діагностувати та впоратись з психічними розладами, викликаними вживанням психоактивних речовин.

Дементьєва Алла Анатольївна.
Понад 12 років роботи із залежними людьми, у психо-динамічному підході, індивідуальні та групові терапії з використанням когнітивно-поведінкової та інших методик. Провідний психолог з групової та індивідуальної роботи.