Медична детоксикація від наркотиків та алкоголю

Медична детоксикація

При тривалому вживанні наркотичних речовин їх елементи поступово накопичуються в тканинах організму і щоб їх вивести, необхідно зробити комплекс спеціальних заходів.

Медична детоксикація передбачає використання медикаментозного втручання з метою усунення абстинентного синдрому. Її здійснення є найважливішим, хоч і підготовчим, етапом у лікуванні наркоманії. За часом детоксикація займає 5-10 днів, під час яких організм очищується від шкідливих токсинів та повністю відновлюється.

Залежно від типу вживаного наркотику, кожному пацієнту індивідуально підбирається найбільш підходяща йому методика. Сьогодні самою поширеною є програма Детокс, яка передбачає введення в організм речовини, що прискорює процес ламання. Звичайно ж, у цьому випадку людина зазнає неймовірних страждань, тому все це робиться під наркозом. Після цієї процедури пацієнту вводять додаткову дозу препарату, внаслідок чого протягом трьох місяців навіть після вживання наркотику людина не отримує очікуваного задоволення.

Звичайно, як і будь-яке лікування, застосування Детокса має протипоказання. Тому перед призначенням цієї процедури має бути проведене повне медичне обстеження організму. При виявленні серйозних захворювань ця методика не використовується.

Багато людей роблять помилку, приймаючи детоксикацію за основу лікування, не усвідомлюючи, що наркотики викликають не лише фізичну, а й сильну психологічну залежність. Людині, яка пройшла детоксикацію, дуже важливо пройти і реабілітаційний курс, який є обов'язковим кроком до повноцінного життя.

Наркологічний центр «Ренесанс»