Лікування наркоманії в наркологічному центрі Ренесанс

Лікування наркоманії чи залежності від наркотиків у Києві може бути здійснене у спеціалізованому наркологічному центрі. Тут завжди надається лише анонімне лікування наркозалежності від професійних фахівців, у тому числі психологів. Незалежно від того, хто звернувся до центру, родича чи наркомана, буде створено індивідуальну методику лікування наркозалежності, а також надано грамотне консультування від найкращих фахівців.

4 відділення на ваш вибір
Безпека та комфорт
Можливість вибору методики
Доступні ціни
Цілодобове спостереження
100%
100% гарантія
Диагностика
Діагностика
Медицинская детоксикация
Медична детоксикація
Физиотерапия
Фізіотерапія
Психологическая помощь
Психологічна допомога

 

Формирование принципов
Формування принципів
Использование наркоблокаторов
Використання наркоблокаторів

Центр пропонує анонімне та правильне лікування наркоманії як з виїздом додому до пацієнта, так і в стаціонарі. Таке захворювання, як наркоманія при зверненні до висококваліфікованих фахівців більше не буде серйозною проблемою. Також пропонується допомога психолога. В результаті звернення до спеціалізованого центру більше тисячі наркоманів вже змогло позбутися власної залежності. Надалі вони стали успішними людьми, а родичі залишились задоволені досягнутим результатом лікування наркозалежності.

Спеціалізований центр наркозалежності або залежності від наркотиків готовий зробити все необхідне, що може допомогти наркозалежному пацієнту позбутись такого захворювання, як наркоманія. Тут пропонується лише анонімна та ефективна допомога, причому всім без винятку наркозалежним пацієнтам. Наркотик назавжди зникне із життя людини. Для замовлення послуги чи консультації від спеціалістів, достатньо здійснити дзвінок. Тут пропонується лише результативне та анонімне лікування від наркотиків.

 1. Детоксикація наркозалежних пацієнтів.
 2. Відновлювально-реабілітаційний курс наркозалежних пацієнтів.
 3. Амбулаторне правильне лікування наркоманії у денному стаціонарі.
 4. Противорецидивна терапія наркомана.

У будь-якій ситуації гарантується швидке одужання, а також оперативне відновлення організму наркозалежного пацієнта. Пропонується як безкоштовна консультація, так і перевірка на наркотики повністю на безоплатній основі. Для консультації з питань наркозалежності завжди можна зв'язатись з черговим лікарем. Обов'язково формується індивідуальна стратегія лікування наркоманії.

Тривалість терапії у клініці

Наркоманія – хвороба хронічна, тому її лікування потребує витрат сил і часу і проходить у кілька етапів. Залежно від стадії захворювання, а також зусиль самого пацієнта, повноцінне відновлення займатиме від 6 до 12 місяців. При цьому важливо максимально привести в норму не лише фізичний стан, а й забезпечити необхідну психологічну підтримку та подальший соціальний розвиток.

Умови проживання

Для повноцінного та комфортного лікування надані всі умови – місце в затишній кімнаті, душова, чотирьох разове харчування (за потреби – дієтичне), їдальня, місткий зал для інтелектуальних занять, сауна, спортзал та двір для прогулянок. Також проживання у клініці забезпечує спостереження фахівців та психологічну підтримку у режимі 24/7.

Позбавлення від наркозалежності

У наш час залежність від хімічних речовин стала поширюватись жахливими темпами та набувати нових форм. Існують різні причини, через які люди різного віку вдаються до наркотику (соціальна незахищеність, проблеми в сім'ї, школі та на роботі, психологічні фактори тощо), а також різні способи поширення цього явища. Але головне – вчасно помітити проблему та почати з нею боротись, оскільки хвороба наркоманія – прогресуюча та смертельна, і згодом проблеми, як і наслідки, лише посилюються. Наркотична залежність руйнує всі сфери життя – психічну, фізичну, соціальну, інтелектуальну. І відновлення також необхідне у всіх цих напрямках.

Програми лікування у нашому центрі

 • Діагностична

Комплексне медичне обстеження пацієнта, визначення ступеня тяжкості його хвороби та підходу до лікування. Здійснюється огляд вузькопрофільними фахівцями, забір необхідних аналізів, постановка супутніх діагнозів. Проводиться аналіз як фізичного, і психологічного стану, призначення необхідної терапії для подальшого лікування.

 • Лікувальна

Поетапне лікування наркотичної залежності. Першим кроком, як правило, є виведення людини зі стану гострої абстиненції за допомогою детоксикації організму інфузійним та іншими методами. Далі під наглядом фахівців відбувається плавне повернення пацієнта до нормального тверезого життя з коригуванням залежно від результатів.

 • Відновлювальна

Повністю узгоджується із лікувальною програмою. Забезпечується як медикаментозний, так і психологічний супровід під час процесу лікування. Проводяться тренінги, психоаналіз та психокорекція, робота в групах та з родичами, профілактична та мотиваційна робота. Відбувається формування нового світогляду та цілей, внаслідок чого залежному вже не хочеться повертатися до колишнього способу життя. Протягом усієї терапії пацієнт отримує психологічну допомогу та підтримку, а також інструменти, які допоможуть уникнути зриву у майбутньому.

Анонімне лікування наркоманії у нашому центрі

Лікування наркотичної залежності проводиться повністю анонімно і під наглядом лікарів-професіоналів, які своїм багаторічним досвідом та знаннями, допомогли не одному поколінню хімічно залежних людей набути нового сенсу в житті.

Очищення пацієнтів від наркотиків

Першим і одним з основних етапів лікування на шляху до позбавлення залежності є очищення організму від шкідливих речовин, виведення токсинів, повернення нормального функціонування організму. Стан гострої інтоксикації є небезпечним всім внутрішніх систем людини, і навіть важко переноситься психічно, і заважає адекватно сприймати інформацію ззовні. Тому за допомогою сучасних методів і препаратів спочатку (від двох-трьох днів до майже місяця, залежно від виду наркотику та стану організму) відбувається фізичне відновлення від речовини.

Детоксикація при лікуванні наркоманії у наркологічному центрі!

Лікування наркоманів та реабілітація у Києві – це обов'язково анонімна наркологічна допомога не тільки від професійних психологів, а й від решти фахівців. Під детоксикацією при лікуванні наркозалежних пацієнтів спочатку мається на увазі спеціальний комплекс методів від професійних фахівців, який спрямовується на очищення організму від наркотиків чи іншої аналогічної речовини.

Детоксикація дозволяє зробити правильне очищення організму залежного пацієнта від різних шкідливих речовин. До лікувального процесу включено і нормалізацію функціонування нирок наркомана. Звичайно, не виключається і функціонування інших органів. У будь-якому випадку дуже важливою є і реабілітація або реабілітаційний курс. Не виключається грамотна консультація, а також протирецидивна терапія.

Детоксикація чи очищення організму наркомана від небезпечних речовин може бути здійснена у стаціонарі або з виїздом додому. Виїзд лікаря здійснюється відразу після дзвінка. В обов'язковому порядку буде враховано індивідуальні особливості залежної людини. Також лікар бере до уваги супутні захворювання наркомана. До наркологічного центру може звернутися, як сам наркоман, і відповідно будь-який його родич.

Результат оздоровлення та реабілітації не змусять на себе довго чекати. Залежна людина назавжди забуде про своє захворювання від небезпечної речовини, але тільки після проходження всіх етапів лікування наркоманії.

Очищення організму за наявності залежності дозволяє вивести з рецепторів таку небезпечну речовину. Лікувальний курс направлений на якнайшвидше одужання. А виїзд лікаря завжди здійснюється негайно. Можливе надання допомоги будь-якому наркозалежному пацієнту. Додатково пропонується як консультація, так і реабілітаційне відновлення. Не виключається і професійне оздоровлення залежного із застосуванням ефективних стратегій. Обов'язковою є і корекція функціонування органів.

Залежно від завдання, процедура, пов'язана з лікуванням від наркоманії з використанням ефективних методів очищення, займає не менше 6 годин. Хоча насправді відновлювальний курс під час лікування наркоманії цього виду може розтягнутися на кілька тижнів.

Лікар завжди готовий допомогти наркозалежним пацієнтам відновлення не лише на фізичному рівні, а й відповідно на психологічному. Пропонується якісна реабілітація. Лікувального результату при лікуванні наркоманії не доведеться довго чекати. Організм наркозалежного пацієнта швидко очищений. Велике значення має протирецидивна терапія.

Реабілітаційний курс при лікуванні наркоманії у наркологічному центрі!

Лікування наркоманії та реабілітація (реабілітаційний курс) у Києві від спеціалізованого центру з виїздом спеціаліста додому – це відмінна допомога, відновлення організму, швидке одужання, індивідуальний, а також правильний підхід. Пропонується як фізичне, так і психологічне оздоровлення.

Лікування наркоманії та реабілітація (реабілітаційний курс) – це одна з найбільш поширених послуг від спеціалізованого центру, де надається лікування наркозалежних. Мається на увазі комплекс найрізноманітніших заходів. Після цього кожна людина зможе не тільки значною мірою покращити власне здоров'я, але й оновить свою працездатність.

Лікування наркоманії та реабілітація (реабілітаційний курс) – це взаємопов'язані поняття. При здійсненні таких дій відновлюються втрачені можливості. Людина надалі без проблем зможе повернутися у суспільство. Він нічим, не відрізнятиметься від інших. Головне, постійно дотримуватись усіх наданих рекомендацій.

Реабілітація наркозалежних від спеціалізованого центру має на увазі швидке відновлення від залежності. Головне дотримання існуючої на сьогоднішній день системи. Величезного результату вдається досягнути і завдяки протирецидивній терапії.

До клініки може звернутися будь-яка людина. Не відіграє ніякої ролі те, яка стадія хвороби у неї. Тут буде зроблено все можливе, щоб залежний вийшов із закладу справді цілком здоровою особистістю. Насправді, вигідніше проводити процедуру саме на початкових стадіях, тобто в той момент, коли недуга вважається ще не надто занедбаною. За бажання людини, його завжди можуть відвідувати рідні люди. Тому за жодних обставин не варто затягувати зі зверненням до клініки.

Великою популярністю останнім часом користується і така послуга, як примусове розташування людини у стаціонарні умови. Там вестиметься справді активна боротьба з досить підступною хворобою. В обов'язковому порядку буде вирішено і всі існуючі соціальні проблеми. Персонал клініки завжди готовий відповісти і на всі питання. А ось вартість процедур завжди знаходиться на максимально привабливому рівні. Більше ні про що не варто перейматись.

Амбулаторне лікування наркоманії у наркологічному центрі від фахівців!

Лікування наркоманії у Києві від сучасного центру з виїздом фахівця додому – це можливість назавжди забути про існування наркотиків. У спеціалізованому центрі пропонується не лише консультація та високоефективне лікування наркоманії, а й реабілітація, а також швидке відновлення організму.

Лікування наркоманії та реабілітація (реабілітаційний курс) – це спеціальна лікувальна допомога, яка допоможе будь-якому наркозалежному дійти якнайшвидшого одужання. Обов'язково вибирається і найкраща відновлювальна стратегія кожного наркозалежного. У будь-якій ситуації, необхідно розуміти, що залежність виникає не тільки на фізичному рівні, а й на психологічному.

Лікування в центрі обов'язково передбачає і амбулаторне відвідування клініки. Подібна дія в даній ситуації справді вважається дуже важливою. Спочатку це потрібно для швидкого затвердження власного способу життя. Важливою є високоякісна підтримка.

Кожній людині завжди буде рекомендовано найбільш кращий варіант подальшої поведінки. Незалежно від цього, варто розуміти, що в клініці завжди застосовуються тільки найбільш удосконалені способи. За необхідності буде підібрано і найкращі лікарські засоби.

Також більше не потрібно турбуватись щодо того, що особисту інформацію буде надано до правоохоронних органів. Тут завжди дотримується тільки справжнісінька анонімність. Також за жодних обставин людина не ставиться і на відповідний облік. Іншими словами, при зверненні до клініки більше ні за що, не варто турбуватись. Головне, налаштуватись на отримання максимальної ефективності.

Всі послуги, що пропонуються в клініці, доступні будь-якій людині, без винятку. Також завжди за доступною вартістю, також на вигідних умовах можна скористатися й рештою не менш результативними пропозиціями.

У будь-якій ситуації необхідно розуміти, що примусове розміщення людини в стаціонарні умови, на території держави прийнято вважати категорично забороненим процесом. Хоча консультаційні послуги насправді прийнято вважати дозволеними. Тому кожна людина може звернутися за допомогою до професіоналів саме у такому плані. Звичайно, з собою можна взяти і того, який не може жити без вживання наркотичних засобів. Але, головне тут не це, дуже важливим моментом вважається те, щоб людина самостійно погодилася на здійснення певних процедур.

Без згоди нічого не можна зробити. Обов'язково варто визнати наявність великої проблеми. Тільки після цього можна дійсно досягти максимальної ефективності. Також варто розуміти і те, що примусові заходи ні до чого доброго не приведуть. Ніякі навіть найдорожчі лікарські засоби не допоможуть позбавитися проблеми за відсутності самого бажання.

Спеціалізована клініка пропонує завжди лише найкращі послуги. Весь медичний персонал має величезний досвід у вирішенні подібних питань. Вони завжди розуміють те, що необхідно робити у конкретній ситуації.

Наркологічна допомога від фахових спеціалістів наркологічного центру!

Лікування наркоманії у Києві у спеціалізованому центрі з виїздом фахівця додому – це не тільки консультація чи допомога у позбавленні залежності, а й гарантія швидкого одужання, отримання максимального лікувального ефекту, а також застосування кращого психологічного курсу. Допомога, а також реабілітація здатні допомогти досягти як найшвидшого одужання. Звичайно, не обійтись і без допомоги рідних людей.

Пропонується і протирецидивна терапія. На відновлювальний період часто витрачається не надто багато часу. Головне дотримання всієї системи лікування, і навіть обов'язкове проходження реабілітації. Клініка функціонує у цілодобовому режимі. Звернутися сюди можна будь-якої миті!

Потрібно якісне лікування? Потрібна реабілітація чи інша допомога? Тоді обов'язково рекомендується звернутися до спеціалізованого центру. Тут можна скористатися найрізноманітнішими послугами, зокрема й такими, як реабілітація. Медики зможуть допомогти і у психологічному плані!

Звільнення від наркотичних залежностей

Коли людина фізично вже в змозі нормально функціонувати та сприймати інформацію, настає етап психічного та соціального відновлення. Відновлюються та формуються нові навички у роботі, спілкуванні, відбувається аналіз ситуацій та розробка стратегій поведінки у майбутньому. Лікування відбувається у всіх сферах та напрямках одночасно, для досягнення цілісного та ефективного результату.

Ми пропонуємо два види пакетів лікування наркоманії:
 
«Відновлення» – тривалістю від 14-28 днів
«Ренесанс» - тривалістю понад три місяці
 

Діагностика наркоманії

Для того, щоб з'ясувати, чи є у вашого близького проблема з наркотиками, або ж провіритись самому, пропонується пройти невеликий тест, за результатами якого можна визначити, чи варто вживати певних заходів.

Дайте відповідь максимально чесно на наступні питання:

 1. Чи вживали ви наркотики у більшій кількості, ніж планували?
 2. Чи вживали ви наркотики довше, ніж ви планували?
 3. Чи є у вас зараз (а, можливо, в минулому) нав'язливе бажання кинути або зменшити вживання наркотиків?
 4. Чи були спроби кинути чи зменшити вживання наркотиків?
 5. Чи витрачаєте ви надто багато часу на підготовку, прийом та відновлення сил після прийому наркотиків?
 6. Чи доводилось вам колись пропускати важливі справи через те, що ви були в стані сп'яніння чи ломки?
 7. Чи нехтували ви колись роботою, планами щось зробити чи відпочити заради вживання наркотиків?
 8. Чи були у вас фізичні, психологічні чи соціальні проблеми, які виникли чи посилились через вживання наркотиків?
 9. Чи продовжували ви вживати наркотики навіть після того, як проблеми у вашому житті стали вже очевидні?
 10. Чи стали ви вживати більшу кількість наркотиків, ніж на початку вживання?
 11. Чи відчували ви фізичний дискомфорт чи нездужання наступного дня після прийому наркотиків?
 12. Чи доводилось вам вживати наркотики чи алкоголь для того, щоб поліпшити свій стан?
 13. Якщо кількість позитивних відповідей становить 3 та більше, існують явні ознаки наркотичної залежності.

Симптоми наркозалежності

Визначити наркоманію за зовнішніми ознаками буває досить складно, але є кілька загальних характеристик, за якими можна визначити залежність:

 • Розширені або звужені зіниці
 • Порушення сну
 • Сумнівні зв'язки та знайомства
 • Нестабільна хода
 • Сліди на руках та інших частинах тіла
 • Надмірна блідість, різка втрата у вазі
 • Замкнутість, агресія, дратівливість та інші.