Масаж

Масаж –це фізичний вплив на тіло людини за допомогою дотиків рук, а також під впливом спеціальних апаратів, що керують повітряними та водними потоками. Його метою є лікування, профілактика чи відновлення фізичного здоров'я.

Для отримання максимального ефекту, під час масажу, використовуються додаткові препарати: лікарські мазі, гелі та пахощі. Іноді вдаються також до температурного впливу.

Массаж

Лікувальний масаж

Цей тип масажу призначається для відновлення діяльності організму, ослабленого різними захворюваннями і травмами. Кожне захворювання вимагає власної методики проведення масажу, яку спеціаліст визначає виходячи із сукупності різних чинників. З іншого боку, методика масажу може бути змінена залежно від стадії захворювання.

Сьогодні лікувальний масаж має велику популярність у всіх медичних закладах. Його призначають як самостійне лікування, так і на додаток та посилення ефективності лікувального комплексу.

Лікувальний масаж може бути здійснений на різних стадіях будь-якого захворювання. Останнім часом його почали широко використовувати для лікування залежностей під час реабілітаційного періоду.
 

Показання для лікувального масажу:

- захворювання серцево-судинної системи;
- захворювання ЦНС;
- порушення опорно-рухового апарату;
- порушення в роботі шлунково-кишкового тракту;
- хвороби дихальної системи;
- захворювання сечостатевої системи;
- урологічні захворювання;
- порушення обмінних процесів.

  Спортивний масаж

  Такий масаж застосовується з метою удосконалення фізичного здоров'я та підвищення працездатності спортсменів. Майже у всіх видах спорту масаж є обов'язковим елементом підготовки. Він дозволяє набагато швидше досягти бажаної форми, а також сприяє її утриманню.

  Спортивний масаж поділяють на такі види:

   

  - тренувальний – допомагає зняти втому та уникнути перенапруги, забезпечує високий рівень спортивної підготовки;

   - попередній - здійснюється безпосередньо перед навантаженням з метою збільшити фізичні здібності спортсмена;

   - відновлювальний – спрямований на відновлення та підвищення працездатності після виконання фізичних дій, сприяє зростанню спортивних результатів.

  Крім лікувального та спортивного, поділяють також гігієнічний та косметичний масажі. Метою гігієнічного є профілактика захворювань, а косметичного усунення різних косметичних недоліків.

  Наркологічний центр «Ренесанс»