Більшість людей, які зіткнулись зі спиртною залежністю, цікавляться: «що таке абстинентний синдром при алкоголізмі?». Загалом абстинентний синдром при алкоголізмі – патологічний стан залежного, який утворюється після досить тривалого запою при повноцінній відмові від вживання спиртних напоїв. Деякі залежні люди говорять про те, що симптоми абстинентного синдрому при алкоголізмі схожі з похміллям, але є і деякі відмінності.
Даний стан найяскравіше виявляється у людей, які страждають на хронічну алкогольну залежність. Даний стан веде до негативних наслідків у роботі всього організму і може стати причиною виникнення білої гарячки. Крім того, у залежного може виникати руйнація психоемоційна, соціальна, духовна руйнація особистісних сфер.
Абстинентний синдром при алкоголізмі - це стан, при якому у залежних змінюється поведінка, мислення. Головне, що «крутитися у їхній голові» – алкоголь, а решта відходить на другорядний план.
Симптоматика недуги
Навіть якщо ви вирішили лікуватись вдома, абстинентний синдром при алкоголізмі все одно може виникнути, до основних симптомів можна віднести:
- болісний зовнішній вигляд;
- ознаки тахікардії;
- тремор у руках;
- зниження апетиту (відповідно та різке зниження ваги);
- судоми та непритомність.
Як тільки виникнуть симптоми, представлені вище, одразу зверніться до професіоналів своєї справи в сучасній наркологічній клініці. Вони допоможуть без особливих труднощів зняти симптоми та надалі проводити лікування абстинентного синдрому при алкоголізмі.
Прояв абстинентного синдрому у залежного
Симптоми зазвичай проявляються у пацієнта, коли він різко припиняє вживати алкоголь. До основних можна віднести: негативний фізичний стан, психічні розлади. Зазвичай алкоголіки скаржаться на:
- розбитий стан;
- суїцидальні думки;
- нездатність концентруватися;
- незрозумілий рух зіниць;
- порушення координації та мислення.
Як зняти абстинентний синдром при алкоголізмі? Для цього розробляється спеціальна медикаментозна програма, що включає спеціальні препарати. Призначати лікування алкоголізму може лише кваліфікований лікар після проведення діагностики.