Кодування алкоголізму уколом

Алкогольна залежність – одна з основних проблем у суспільстві. Можна нескінченно наводити приклади того, як алкоголізм зруйнував безліч людських життів. Захоплення спиртним загрожує проблемами на роботі та в сім'ї, погіршенням здоров'я, підвищенням ризику нещасних випадків та суїциду, схильністю до злочинних дій та ранньою смертністю.

Але не варто зневірятися. Адже якщо є хвороба – алкоголізм, то мають бути способи лікування. Безперечно одне – лікувати пацієнтів мають кваліфіковані лікарі в умовах сучасних наркологічних центрів. Нині існує безліч різноманітних методик лікування алкоголізму.

Про один із них, а саме – кодування від алкоголізму уколом, ми й розповімо сьогодні.

Лікування алкоголізму в клініці за допомогою ін'єкції

Головна умова успішного лікування алкоголізму – це особисте усвідомлення людиною існуючої проблеми та щире прагнення її позбутися. Оптимально, якщо лікування буде комплексним, що поєднує в собі медикаментозні способи лікування та психологічну допомогу кожному пацієнту.

Медикаментозне лікування від алкоголізму, або, говорячи простими словами – кодування від алкоголізму уколом – це дієва методика з доведеною ефективністю. Заснований такий спосіб боротьби з алкозалежністью, на введенні, за допомогою ін'єкції, спеціальних препаратів в організм пацієнта.

У разі кодування від алкоголізму за допомогою уколу – обов'язково особиста письмова згода пацієнта на цей спосіб лікування. Лікар нарколог зобов'язаний докладно розповісти про дію використовуваного медичного препарату, про можливі реакції організму та побічні ефекти як відразу після ін'єкції, так і у разі вживання пацієнтом алкогольних напоїв під час дії препарату.

Ось чому кодування від алкоголізму за допомогою уколу повинно проводитися тільки досвідченим лікарем, в умовах спеціалізованої клініки, на підставі повного обстеження пацієнта та підписаної ним угоди на проведення даного виду лікування від алкоголізму.

Дія медикаментів, які вводять уколом під час лікування алкоголізму

Сьогодні в усьому світі практично застосовують 2 типа лікарськихх препаратів для кодування від алкоголізму за допомогою ін'єкції. Кожному типу притаманні свої особливості, переваги та недоліки, тому для кожного конкретного випадку лікування алкоголізму підбирається відповідний укол і рішення тут зобов'язаний приймати лікар. Розкажемо трохи про основні відмінності препаратів для ін'єкцій у боротьбі з алкоголізмом:

  1. Дії речовини препарату не сумісні зі спиртним. При вживанні алкогольних напоїв у пацієнта, якому зробили таку ін'єкцію, різко погіршується самопочуття, виникають явні ознаки тяжкого отруєння. Після таких негативних відчуттів пацієнт, з великою ймовірністю, відмовиться від вживання алкоголю надалі.
  2. Речовини препарату, що діють, блокують приємні відчуття від вживання спиртного.

Ці препарати позбавляють пацієнта бажання випити, тому він більше не відчуває бадьорості, радості, легкості та ейфорії після вживання спиртного. Навіщо пити алкоголь, якщо при цьому нічого цікавого з тобою не відбувається? Кодування від алкоголізму такими препаратами може бути досить результативним, за умови комплексного лікування та обов'язкової психологічної реабілітації пацієнта.

Чи можна вилікувати алкоголізм одним уколом?

Однозначно – ні. Кодування від алкоголізму – лише частина комплексної програми лікування алкоголізму. Ліки, звісно, допомагають викликати певні фізіологічні реакції організму. Але вони не здатні вирішити психологічні проблеми особистості, які спонукали її до зловживання алкоголем. Тобто ліки можуть усунути деякі симптоми, але не причину алкоголізму. Тому допомога психолога, індивідуальні, групові чи сімейні консультації фахівця, допомагають людині усвідомити свої страхи, комплекси чи інші проблеми, які людина намагалася заглушувати вживанням алкоголю.

Ось чому важливо, щоб кодування уколом від алкоголізму йшло у тандемі із роботою психіатра чи психолога. Ефективність комплексного підходу в лікуванні алкоголізму неодноразово була доведена лікарями наркологічного центру «Ренесанс». Грамотне лікування, кваліфіковані лікарі, сприятлива обстановка та головне – бажання пацієнта, здатні принести чудові результати в короткі терміни.

Ефективність такого методу лікування алкоголізму, як укол для кодування

Важливо розуміти, що дія уколу при кодуванні алкоголізму хоч і триває довго, але закінчується рано чи пізно. Якщо людина за час дії препарату не змогла подолати залежність від алкоголю або змінити спосіб життя, який привів його до алкоголізму, то ймовірність зривів та запоїв надалі – дуже висока. Якщо доводиться робити кодування уколом повторно, результативність цього різко знижується. До того ж лікарі не рекомендують повторювати медикаментозне лікування алкоголізму часто.

Тому важливо спочатку знайти висококваліфікованих та глибоко порядних фахівців та клініку, яка дорожить своєю репутацією та вдячними відгуками пацієнтів. У такому разі лікарі зацікавлені саме у стабільному результаті, а не в довготривалому лікуванні та великій кількості процедур.

Лікарями НЦ «Ренесанс»Київ розроблено велику кількість авторських методик для лікування від алкоголізму, що включають комплекс різних заходів:

 

  • консультація нарколога;
  • очищення організму від токсинів;
  • обстеження та аналізи;
  • різні способи кодування;
  • підшивка;
  • гіпноз;
  • бесіди із психологом;
  • реабілітація і т.д.

У нашому наркологічному центрі раді допомогти пацієнтам та їхнім сім'ям та знають багато способів, як цю допомогу надати. Судячи з кількості захоплених відгуків наших колишніх пацієнтів та подяки їхнім рідним – нам це вдається чудово!

Побічні явища при лікуванні алкоголізму за допомогою уколу

Вже першу добу після ін'єкції пацієнт відчуває незначну нудоту, слабкість дискомфорт. Ці симптоми є нормою і проходять за кілька годин. Однак, при вживанні спиртного всі перелічені прояви багаторазово посилюються. Пацієнта сильно нудить, з'являється блювання, порушується серцевий ритм, виникають перепади артеріального тиску, можуть виникати набряки тощо. Така реакція організму покликана сформувати стійку відразу до спиртного.
Кваліфіковані фахівці нашого центру забезпечать кожному пацієнтові ретельне обстеження, спостереження та контроль на всіх етапах кодування від алкоголізму уколом. Адже фізіологічні реакції організму на дію медичного препарату можуть бути непередбачуваними і тому обов'язково потребують постійного медичного супроводу. Тому проводити кодування потрібно за умов спеціалізованої клініки.

Лікування алкоголізму професіоналами – гарантія результативності та безпеки для здоров'я

Алкоголізм - страшна хвороба, що повільно вбиває людину і робить нещасними членів його сім'ї. 
Але з цією небезпечною залежністю можна і треба боротись! Головне – особисте бажання, підтримка близьких людей та участь лікаря, якому ви довіряєте.

Фахівці наркологічного центру «Ренесанс» у місті Київ вилікували від алкоголізму велику кількість людей та повернули щастя до їхніх родин. Багато наших колишніх пацієнтів досі спілкуються з лікарями, оскільки за час лікування від алкоголізму перейнялися величезною довірою та вдячністю. І нам приємно бачити перед собою абсолютно здорових, успішних і повноцінних людей, зовсім не схожих на тих пацієнтів, якими вони звернулися до нашого центру для лікування алкоголізму!

Позбутись алкоголізму і тим самим змінити своє життя на краще, не просто. Однак, заручившись професійною допомогою лікарів НЦ «Ренесанс», повіривши у власні сили та пройшовши комплексне лікування алкоголізму, все більше людей подолали цю залежність і зараз щасливі у своїх сім'ях! Знання та досвід наших лікарів – до ваших послуг!