Комплексне лікування анорексії

3.jpg

Анорексія - це не спосіб життя, анорексія - це важке захворювання, яке піддається лікуванню! За статистикою, аноректика маса тіла знижується на 15-20% і більше.

Задумайтеся, якщо маса вашого тіла значно менша за норму!

Пам'ятаєте, ви не самі! Звернувшись до нас, ви завжди знайдете розуміння, турботу, відповіді на питання, що вас цікавлять. Ми допоможемо вам знайти себе! Ми допоможемо вам і вашим близьким подолати цю недугу! Ми разом! Ми вам допоможемо!

 

НАСЛІДКИ АНОРЕКСІЇ

Нестача харчування насамперед наводить:

 • до атрофії м'язів (людина схожа на скелет, обтягнутий шкірою);
 • до випадання волосся; до важких захворювань зубів, здебільшого їх безповоротної втрати; ураження та запалення ясен;
 • до вимивання кальцію з кісток (постійні переломи, важкі забиті місця);
 • до постійної втрати свідомості; до припинення місячних у жінок;
 • до відмови кишечника; омертвіння клітин шкіри та організму;
 • до самогубства чи смерті!

 

Ми використовуємо такі методи лікування:

 • Патопсихологічне дослідження в динаміці та діагностика структури особистості;
 • Когнітивна психотерапія. Лекції, тренінги, різноманітні завдання, ведення щоденника спостереження, оцінка свого стану. У процесі такої психологічної роботи людина навчається краще усвідомлювати свою поведінку та змінювати її;
 • Арт-терапія. Малювання, ліплення, музикотерапія, кінотерапія, казкотерапія. За допомогою цих методів відбувається робота з витісненими переживаннями людини;
 • Тілесно-орієнтована психотерапія. Робота з тілом людини, за допомогою тіла з пригніченими емоціями та почуттями;
 • Транзактний аналіз;
 • Дихальна гімнастика;
 • Психоаналіз. Робота з ранніми дитячими переживаннями, травмами;
 • Екзистенційно-гуманістична психотерапія. За допомогою психолога Ви можете усвідомити свій життєвий стиль, як Ви вибудовуєте стосунки з близькими людьми, змінити свою поведінку та життя загалом.;
 • Гештальт-терапія;
 • Нейролінгвістичне програмування.

 

 ПРИЧИНИ АНОРЕКСІЇ

 

440e88ba6cf5cf90c593f5f00378d178.jpg

Причин анорексії небагато. Найстрашнішою з них є пухлина мозку, що порушує баланс гормонів гіпофіза або гіпотоламуса, що зрештою призводить до смерті. Саме тому при різкій втраті ваги необхідно отримати консультацію фахівця, обстежитись і, якщо є необхідність, надати термінову госпіталізацію для подальшого лікування! Пам'ятайте, що обстежена людина має більше шансів на одужання. Не тягніть час.

Зекономлений час – здоров'я вас та ваших близьких.

Найпоширеніша причина анорексії — депресія, пов'язана з ідентифікацією (самовизначенням щодо життя) особистості, з тривожним станом, коли нічого не хочеться в цьому житті, з нерозділеною любов'ю. Пам'ятаєте, ви не самі! Звернувшись до нас, ви завжди знайдете розуміння, турботу, відповіді на питання, що вас цікавлять. Ми допоможемо вам знайти себе! Ми допоможемо вам і вашим близьким подолати цю недугу! Ми разом! Ми вам допоможемо!

 

ДБАЙЛИВИЙ І КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО ЛІКУВАННЯ АНОРЕКСІЇ

img-3185415660-130914-10878.jpg

Наш реабілітаційний центр це більше, ніж просто консультації психотерапевта. Ми пропонуємо комплексний підхід до проблеми, який здатний забезпечити швидке та ефективне лікування анорексії у дітей та дорослих, успішну реабілітацію та відсутність рецидивів хвороби. І все це в найкращих та найкомфортніших умовах.

У більшості випадків при діагностуванні нервової анорексії лікування проводиться в стаціонарі - під цілодобовим наглядом найкращих лікарів та уважного медичного персоналу. У центрі ми створили максимально комфортні умови, які включають лікувальне харчування, зручне проживання в палатах, арт-терапію, дозвілля та багато іншого. Важливо і те, що консультування пацієнта в клініці проводять як психотерапевти і психологи, а й дієтологи, терапевти та інші фахівці. Такий підхід дає можливість проводити реабілітацію у комплексі: з урахуванням стану як психічного, і фізичного здоров'я.

Ці особливості, помножені на досвід наших фахівців, — запорука ефективного лікування анорексії, відгуки про яку є кращою рекомендацією нашим методикам.

Звільніть свій розум та тіло від залежності. Дайте себе шанс жити яскравим та радісним життям.

Довір себе професіоналам та подаруй собі нове життя без залежності.

 

+38 (093) 170-53-01

+38 (044) 232-98-41

crmrenessans1@gmail.com