Психологічна допомога при ігроманії

 

 

 

психологическая помощь при игромании

Ігроманія є емоційним захворюванням і не передбачає вживання будь-яких хімічних препаратів. Тому звільнення від цього захворювання можливе лише за втручання досвідчених психологів.

Змусити примусово пройти лікування ігроманії в наркологічному центрі людини можливо, але результату ніякого це не дасть, оскільки звільнення від ігрової залежності є метою будь-кого, але не самого гравця. Щоб допомогти ігроману усвідомити свою проблему, слід звернутися за психологічною допомогою до фахівців, які допоможуть скласти правильну схему поведінки з такою людиною і відшукають необхідну мотивацію. У початковий період усвідомлення наявності залежності хворого повинні підтримувати всі близькі люди, у сім'ї потрібно створити певні обмеження, а без спеціальної підготовки чи психологічної підтримки це зробити практично неможливо.

Зіткнувшись із проблемою ігроманії, слід враховувати те що, що це захворювання не лікується з допомогою медикаментозних препаратів, можливе лише застосування психотерапевтичних методів. Якщо у алкоголіків або наркоманів абстинентний синдром можна легко зняти за допомогою медичної детоксикації, то з ігроманом це недієво. Тільки кваліфіковані психологи можуть згладити цей стан, підтримати в критичний момент і вселити бажання повністю вилікуватися.

Психологічна допомога є необхідністю не тільки під час лікування ігроману, а й у післяреабілітаційний період, коли людина повертається до колишнього життя, в якому з'являється маса спокус почати гру заново, а звернутися з проблемою до рідних просто соромно. У разі підтримка психолога просто необхідна. Він зможе грамотно пропрацювати ситуацію і максимально правильно скоригує поведінку людини.

Ігроманія є емоційним захворюванням і не передбачає вживання


 

Докладніше про методи лікування