Наркоблокатори в наркологічному центрі Ренессанс Київ, Україна

Вивитрол

Безліч сучасних наркологічних центрів при лікуванні наркоманії використовують спеціальні препарати – наркоблокатори, дія яких полягає у блокуванні опіойдних рецепторів. В результаті організм стає несприйнятливим до опіойдної групи наркотичних речовин, наприклад, героїну. Завдяки цьому наркоблокатори дозволяють уникнути рецидиву і навіть у разі прийому наркотику, людина не відчуває нічого.

Наркоблокатори не є засобом основного лікування, вони використовуються як додатковий лікувальний метод. Тобто, дані препарати можуть дати очікуваний ефект тільки при проходженні комплексного лікування та реабілітації. Сьогодні найпотужнішим блокатором опіойдних рецепторів є налтрексон. Його використання можливе лише після проведення медичної детоксикації, інакше він може посилити прояви абстинентного синдрому. Даний препарат випускається у вигляді таблеток та капсул для перорального вживання, у вигляді розчину для ін'єкцій, а також у вигляді капсул-імплантів.

Серед фахівців-наркологів найбільшою популярністю користується препарат «Вівітрол» як розчин для внутрішньом'язових ін'єкцій.

Прийом наркоблокаторів призначається лише після медичного обстеження пацієнта з урахуванням усіх протипоказань.

Детальніше дізнатися про препарат