Болгарія – Варна

Наркологічний центр "Ренесанс" розташований у курортній зоні міста Варна. Затишна домашня обстановка, тераси з видом на море та гори, свіже морське повітря, наявність термальних джерел та пляж за 5 хвилин від центру роблять проходження відновного курсу сприятливим та комфортним.

Нам вдалося перетворити банальне лікування алкоголізму на приємне і цікаве заняття. Умови проживання та комфорт у нашій клініці відповідає 4 зіркам готельного євростандарту. Всі одномісні та двомісні номери обладнані системою клімат-контролю, ванною, терасою, супутниковим ТБ, інтернет. Традиційна європейська та національна кухня, фітнес-зал, відкритий басейн, безліч терас з видом на море, барбекю та ігровий майданчик, піші, водні та велопрогулянки, пляж та відпочинок на морі, СПА – процедури, масаж, термальний басейн, цікаві екскурсії до визначних пам'яток Болгарії – все це приємно поєднується з програмою лікування

Високі стандарти та рівень життя наших пацієнтів із Європи зобов'язують нас до високої якості обслуговування. Наш принцип: «Бути найкращими у своїй справі і все робити на сто відсотків». Бути лідером у лікуванні наркоманії та алкоголізму в Європі за високої конкуренції вимагає від нас постійного вдосконалення та розвитку. Наша якість роботи підтверджується довірою пацієнтів із різних країн та гарантовано законами Європейського Союзу.