Казахстан – Алмати

Наркологічний центр «Ренесанс» розташований у межах міста Алмати, Медевський район (Кок-Тобе), вул. Сахарієва 11.

Відділення у місті Алмати створено з урахуванням національного менталітету та традицій. Тактовний та дбайливий персонал задовольнить будь-які потреби та створить сприятливі умови перебування для кожного нашого клієнта. Гірське повітря, висококласні фахівці, європейський рівень обслуговування та комфортне проживання.

У програму лікування входять мальовничі гірські прогулянки, екскурсії стародавніми архітектурними місцями, ознайомлення з історією та місцевими колоритними традиціями. Вишукана національна кухня, а також можливість дієтичного збалансованого харчування, фітнес-зал, басейн, безліч терас та зон відпочинку, барбекю та ігровий майданчик, піші, СПА – процедури, масаж, термальний басейн.

Високі стандарти та рівень життя наших пацієнтів із Європи зобов'язують нас до високої якості обслуговування. Наш принцип: «Бути найкращими у своїй справі і все робити на сто відсотків». Бути лідером у лікуванні наркоманії та алкоголізму в Європі за високої конкуренції вимагає від нас постійного вдосконалення та розвитку. Наша якість роботи підтверджується довірою пацієнтів із різних країн та гарантовано законами Європейського Союзу.

 
5-519.jpg