Польща – Ополе

Наркологічна клініка Mental Relax House розташована на околиці міста Ополе, в сосновому гаю на березі озера.

Особливістю цієї клініки є її унікальна програма. Вона є лікувально-відновлювальний санаторій. Програма клініки розроблена за підтримки держави, оскільки Польща є однією з небагатьох країн у Європі, де реабілітація наркозалежних людей є державною програмою. Висококласні кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи систематично проходять курси підвищення кваліфікації та тестування на проф-придатність. Рівень комфорту та харчування постійно контролюється соціальними службами. Завдяки державній підтримці, рівень лікування в нашій клініці є одним з найвищих у Європі.

Розташування клініки дозволяє проводити час на свіжому повітрі, проводити групові заняття на природі, організовувати прогулянки сосновим гаєм, насолоджуючись мальовничими пейзажами, а також здійснювати прогулянки на човні. Тиха та затишна обстановка сприяє якнайшвидшому та комфортному одужанню.

Високі стандарти та рівень життя наших пацієнтів із Європи зобов'язують нас до високої якості обслуговування. Наш принцип: «Бути найкращими у своїй справі і все робити на сто відсотків». Бути лідером у лікуванні наркоманії та алкоголізму в Європі за високої конкуренції вимагає від нас постійного вдосконалення та розвитку. Наша якість роботи підтверджується довірою пацієнтів із різних країн та гарантовано законами Європейського Союзу.