Лікування жіночого алкоголізму

Що відбувається з дівчиною, жінкою, яка регулярно вживає алкоголь? Вона в'яне як квітка... І що далі така жінка та її близькі заплющують очі на цю проблему, то швидше розвивається залежність від алкоголю. Медичний центр лікування залежностей Ренесанс – це рятівна кнопка «стоп» для жінок, які страждають від алкоголізму. Для наших пацієнток відкривається нове життя з новими цінностями: цікавою роботою, дружною та щасливою родиною, з надійною чоловічою опорою.

Чому жіночий алкоголізм особливо небезпечний?

  • жінки вживають алкоголь не для отримання задоволення або стану ейфорії, а з метою уникнення сімейних, побутових та інших життєвих проблем, від самотності;
  • у жінок алкоголізм протікає важче, ніж у чоловіків: прихований перебіг, психологічна залежність;
  • прискорений темп розвитку захворювання.

Висококваліфіковані спеціалісти клініки Ренесанс використовують авторські методики лікування жіночого алкоголізму, поєднуючи як медикаментозне лікування, так і реабілітаційні заходи.


Етапи лікування алкогольної залежності у нашій клініці

1 етап
консультація на сайті або по телефону – наш висококваліфікований фахівець підкаже Вам, як підготуватися до госпіталізації залежного, а також організує від імені родичів переконання лікуватись.
2 етап
первинний огляд та консультація нарколога у центрі Ренесанс. Під час огляду проводиться комплексне обстеження пацієнта, який страждає на наркотичну або алкогольну залежність, електрокардіограму, здачу необхідних аналізів. На підставі даних обстеження, пацієнту та його родичам стане доступна повна інформація про стадію захворюваності, про можливі методики лікування, терміни, а також ефективність
3 етап
формування та затвердження програм лікування залежного. Наші ціни є остаточними! Разом із пацієнтом (і рідними) ми погоджуємо терміни, вартість лікування.
4 етап
госпіталізація пацієнта до стаціонару Ренесанс. На цьому етапі проводиться комплексне зняття фізіологічної та духовної залежності від алкоголю та наркотиків. Залежно від тяжкості стану залежного цей етап може тривати від 5 днів до 1-2 місяців. Пацієнт перебуває під постійним контролем лікаря-нарколога, анестезіолога, психолога, щоб уникнути ризику зриву лікування.
5 етап
психокорекція причин залежності. На цьому етапі проходить лікування психотерапією у поєднанні з медикаментами. Результатом цього етапу є формування у залежного відчуття відрази від наркотиків та алкоголю.
6 етап
виписка пацієнта та підтримка від зриву. Ренесанс не кидає своїх пацієнтів після виписки із центру. Ми виписуємо лише після стійкої ремісії. Протягом року Ренесанс пропонує консультації лікаря-нарколога, психотерапевта, а також підтримуючу терапію щодо пільгових умов.


Сучасна медицина пропонує ефективні підходи, які допомагають подолати прихильність жінок до алкоголю. Всі способи лікування алкогольної залежності можна умовно розділити на фізичні та психологічні, які тісно взаємопов'язані між собою, доповнюючи та посилюючи досягнуті результати.