Чому Ренесанс

На сьогоднішній день існує безліч реабілітаційних центрів, клінік, які надають послуги з лікування таких тяжких захворювань як наркоманія та алкоголізм.

Залежність від наркотиків, алкоголю, комп'ютерних ігор – насамперед, це тяжка хвороба, і лікується вкрай важко. Замісна терапія не дала очікуваних позитивних результатів, одного медикаментозного лікування не завжди достатньо для одужання, рівень професіоналізму багатьох реабілітаційних центрів змушує бажати кращого.

Наркологічна Асоціація Ренесанс дуже грамотно скомбінувала найкращі методики лікування залежностей, об'єднала зусилля наркологів, психологів, реабілітологів, психотерапевтів та розробила авторську методику лікування.

Допомогти кожному пацієнтові набути сенсу життя, гармонії з навколишнім світом, впевненості в собі та можливості долати труднощі, насолоджуючись перемогою без стимуляторів це місія НАРКОЛОГІЧНОГО ЦЕНТРУ РЕНЕССАНС

Відновлювальна методика лікування залежності – це процес глибший, ніж реабілітація. Це комплекс соціально-психологічних, педагогічних та реабілітаційних тренінгів, спрямованих на розвиток особистості пацієнта, набуття навичок, необхідних для підвищення рівня життя пацієнта та повноцінне впровадження у соціальне середовище. Як правило, ця методика лікування застосовується після подолання больового порога (зняття ломки), коли пацієнт вже може адекватно сприймати те, що відбувається. При взаємодії медикаментозного лікування та відновної методики ефективність лікування наркозалежності збільшується в кілька разів.

Ми пишаємося, що більшість наших пацієнтів, які справді хотіли покінчити зі своєю шкідливою звичкою, вже зараз живуть нормальним та повноцінним життям, а не проводять її в компанії із сумнівними особистостями. Наш центр надає найкраще лікування алкоголізму у Києві. Не вірите? Прийдіть і переконайтеся в цьому особисто. Ми завжди готові проконсультувати всіх бажаючих та надати їм усіляку допомогу.