Кодування від алкоголізму в Києві за допомогою лазера

Алкоголізм - це дуже підступна і складно-виліковна хвороба. Проте сучасна медицина знає багато способів лікування алкоголізму. Крім того – щорічно з'являються нові методики, які сприяють швидкому, безпечному та ефективному позбавленню пацієнтів цієї недуги і запобігають ймовірності зловживання спиртним надалі. Найчастіше способи боротьби з алкоголізмом умовно поділяють на медикаментозні та психоневрологічні. Сьогодні йтиметься про порівняно нову процедуру, яка тепер доступна і для пацієнтів НЦ «Ренесанс». Йтиметься про кодування від алкоголізму за допомогою лазера.

Лазерне кодування алкоголізму – сучасна процедура, яка успішно застосовується у найкращих клініках Європи та США, на певному етапі комплексного лікування алкоголізму. Ця терапія полягає у цілеспрямованому впливі на біологічно активні точки на тілі людини променем лазера. Такі точки пов'язані з певними ділянками мозку та відповідають за роботу більшості людських органів та систем.

Чи можна вилікувати алкоголізм за допомогою лазера?

Фахівці наркологічного центру «Ренесанс» пояснюють, що лише кодування лазером мало під час лікування алкоголізму. Ця процедура дає дуже хороші результати на етапі закріплення результатів від попередніх процедур і, як правило, може стати ефективною частиною лікувального плану. Вплив променя лазера на певні зони знижує збудження тих ділянок мозку, в яких виробляється залежність від алкогольних напоїв. Таким чином, після проходження курсу лазерного кодування від алкоголізму людина перестає відчувати бажання випити, що знижує ймовірність зривів та рецидиву алкогольної залежності.

Наркологи київського центру з лікування алкоголізму та наркоманії «Ренесанс» мають за плечима багаторічну лікарську практику, постійно вдосконалюють авторські методики та вивчають передовий досвід зарубіжних колег. На підставі цього вони можуть упевнено стверджувати, що кодування алкоголізму лазером – ефективна, безболісна та безпечна процедура, яка допомагає значно знизити у пацієнтів потяг до вживання спиртного.
Однак, само собою, лазерне кодування не є лікуванням алкоголізму.

У чому суть процедури кодування лазером?

В основі методу «лікування алкоголізму лазером» лежить прицільна дія променем на певні біологічні зони – так звані акупунктурні точки. Дана техніка запозичена з давньої китайської терапії акупунктури, але, на відміну від голкорефлексотерапії, при лазерному кодуванні від алкоголізму пацієнт не відчуває дискомфортних або хворобливих відчуттів. При цьому активність лазерного променя набагато вища за той імпульс, який створює голка або інші інструменти, що застосовуються в рефлексотерапії.

Для наочного розуміння того, що відбувається можна сказати, що під час сеансу лазерного кодування від алкоголізму, фахівці НЦ «Ренесанс» ніби стирають у пацієнта пам'ять про ті відчуття, які присутні при вживанні спиртного.

Етапи підготовки перед лазерним кодуванням

Першим обов'язковим етапом є виведення пацієнта із стану запою. Далі слідує ретельне очищення його організму від токсинів. Третій етап – повне обстеження стану здоров'я пацієнта, консультації з вузькопрофільними лікарями, і лише на підставі аналізів та рекомендацій фахівців – призначається подальше лікування алкоголізму. При цьому час, що відводиться на проходження всіх перерахованих етапів – суто індивідуальний для кожного пацієнта і залежить від багатьох факторів. Але враховувати ці нюанси необхідно, оскільки деякі з них можуть знизити ефективність тієї чи іншої процедури або бути протипоказанням до проведення лазерного кодування від алкоголізму.

Обстеження пацієнта потрібне і для того, щоб визначити,необхідну саме йому, кількість сеансів лазерного кодування і час впливу лазера на ті чи інші точки. У середньому лікарі НЦ «Ренесанс» призначають курс із 8-10 сеансів, кожен із яких триває 20-30 хвилин.

Протипоказаннями до лазерного кодування є:

 

  1. Хронічні захворювання на стадії їх загострення. Наші лікарі не призначать лікування алкоголізму лазером хворим на цукровий діабет, анемію, виразку шлунка та гострі інфекційні захворювання, оскільки це може погіршити їх стан.
  2. Онкологія будь-якої стадії, наявність у пацієнта пухлин та новоутворень. Сам собою лазер не викликає онкологію. Але впливати на вже існуючі злоякісні клітини – заборонено. Тому так важливо перед тим, як призначити лікування алкоголізму та розробити план процедур, пройти повне обстеження, що включає аналізи на онко-маркери.
  3. Певні відхилення психіки. Тому, призначаючи процедури курсу реабілітації після лікування алкоголізму в нашій клініці, лікар-нарколог обов'язково направить пацієнта на консультацію до психотерапевта.

Як реагує організм на лазерне кодування

Концентрована енергія лазерного променя сприяє прискоренню обміну речовин та синтезу ферментів у зоні впливу. Внаслідок цього відбувається розщеплення токсичних речовин, які викликають похмільний синдром.

Відгуки лікарів та самих пацієнтів про процедуру лазерного кодування алкоголізму, в абсолютній більшості випадків – дуже позитивні. У пацієнтів зменшуються або зникають симптоми депресії, покращується сон, підвищується працездатність і знижується стомлюваність. Фахівці НЦ «Ренесанс» зазначають, що лазерна терапія на ранніх стадіях алкоголізму благотворно впливає на роботу печінки та нирок, нормалізує тиск. І хоча, на сьогоднішній день, ще не проводилося прямих досліджень, що підтвердили позитивний вплив лазерного кодування на імунну систему людини, ті, хто вже випробував цю методику на собі, відзначають явні покращення самопочуття та настрої протягом місяця після курсу процедур. А це є запорукою того, що лікування алкоголізму буде успішним!

Побічні явища

Як правило, процедура лазерного кодування переноситься пацієнтами легко, і побічні ефекти малоймовірні. Але все-таки, кваліфікований лікар, перед курсом лікування алкоголізму, зобов'язаний попередити, яким реакціям організму потрібно бути готовим, проходячи ту чи іншу процедуру. Отже, можливі побічні явища на пацієнта лазером такі:

  • неприємний присмак чи сухість у ротовій порожнині;
  • сонливість;
  • незначні порушення координації рухів.

Всі ці симптоми не вимагають додаткового лікування і проходять максимум через два дні.

Як визначити, чи підходить лазерне кодування алкоголізму вам?

Дуже просто – довіритись при виборі методики лікування алкоголізму кваліфікованому лікарю обраної вами клініки. Адже підбір способів позбавлення алкогольної залежності відбувається після детального аналізу фахівцем усіх показників фізичного та психологічного стану пацієнта. Успішний результат у лікуванні алкоголізму можливий тільки за щирого бажання самого пацієнта повернутися до здорового життя, його повної довіри до лікаря та виконання всіх його рекомендацій. І якщо лікар, з будь-яких причин, не рекомендує проводити процедуру лазерного кодування - обов'язково прислухайтеся до його думки.

Фахівці НЦ «Ренесанс» застосовують у своїй роботі високоефективні та перевірені комплексні програми для лікування алкоголізму, які включають курс процедур лазерного кодування. Всім пацієнтам нашої клініки гарантовано повну анонімність, персональний підхід та комфортні умови перебування у клініці. Дієва допомога психотерапевтів і психологів відіграє неоціненну роль у виникненні стійкого ефекту після завершення лікування алкоголізму.