Лікування алкоголізму методом торпедо

Спосіб лікування алкоголіків методом торпедо базується на введенні різним шляхом до організму медикаментозного засобу, який здатний блокувати подальше вживання алкоголю.

Переваги методу торпедування алкоголізму:

  • не потребує постійного контролю над пацієнтом
  • визнаний сьогодні багатьма лікарями
  • препарат не має абсолютно ніякого шкідливого впливу на організм

Метод Торпедо від алкоголізму - це медикаментозне зниження потягу до алкоголю, хімічний захист організму від алкоголю, тобто на тлі такого лікування алкогольної залежності в організмі відбувається повне неприйняття етанолу, створюються умови для його повного фізичного відторгнення.

Як кодують від алкоголю торпедою

1 етап
Попередній збір історії хвороби не тільки у пацієнта, а й у його родичів та близьких.
2 етап
Проводиться роз'яснювальна бесіда, пояснення суті майбутньої процедури з метою вироблення у хворого настрою на успішність лікування
3 етап
Препарат вводять пацієнту найчастіше шляхом встановлення так званого річного уколу.
4 етап

Проведення провокації на алкоголь. Провокація при хімічному захисті є однією з важливих умов успішності лікування.

Суть провокації в тому, що хворому на власному досвіді дають можливість переконатися в тому, що лікарський захист від спиртного вже почав діяти, і з цього моменту на весь термін кодування випивати взагалі не можна. Для цього пацієнту під наглядом лікаря пропонується невелика проба алкоголю, зазвичай менше 100 г горілки. 

Головні особливості Торпедо від алкоголізму

  • Терміни кодування при цьому виді лікування зазвичай вибираються від 1 до 3 років. Можливе кодування терміном менше 1 року, наприклад, на 3 чи 6 місяців. Що стосується термінів понад 3 роки, то тут результат стає менш прогнозованим.
  • Не можна ефективність лікування приписувати лише дії ліків. У основі будь-якого кодування лежить інтенсивний сеанс психотерапії з елементами гіпнозу, спрямований на зменшення потягу до алкоголю.
  • Психологічне вплив теж з часом "затирається" і для продовження ремісії його необхідно повторювати. Найбільш контрольований період – 1 рік.

Що потрібно знати про метод Торпедо

Лікування алкогольної залежності методом Торпедо – придушення потягу до алкоголю медикаментозним шляхом. Капсула з ліками вшивається під шкіру, і протягом певного терміну (від року до трьох) пацієнт відчуває огиду до алкоголю. Так відбувається тому, що ліки в капсулі зовсім несумісні з алкоголем і викликають у пацієнта нудоту, запаморочення, у деяких випадках навіть блювання, проблеми із серцебиттям. За рахунок цього виробляється стійкий рефлекс і, як наслідок, відмова від пияцтва.
Застосовувати метод Торпедо для стовідсоткового ефекту слід разом із психотерапевтичними сеансами, в основі яких, як і будь-яке кодування від алкоголю, лежить повна згода пацієнта, а також щире бажання позбутися алкогольної залежності.
Наші висококваліфіковані фахівці з радістю допоможуть вам вибрати найбільш підходящий для вас термін кодування і ви з легкістю почнете вести здоровий спосіб життя.