Підшивка від алкоголізму Київ

Лікування алкоголізму Київ – якщо людина набирає це словосполучення у рядку пошуку Інтернет, це означає, що до його будинку прийшла біда. Алкоголізм – важковиліковна, підступна хвороба, яка, згідно зі статистикою, з кожним роком руйнує долі все більшої кількості наших співвітчизників. Основними причинами, через які боротьба з алкоголізмом перетворюється на складне завдання, є:

 • Менталітет – для слов'ян історично характерне рясне вживання спиртного на свята та у важкі моменти. Багато дітей з раннього віку спостерігають подібну поведінку дорослих і не бачать нічого поганого в регулярному вживанні алкоголю навіть у підлітковому віці;
 • Спосіб життя та оточення. Якщо найближче оточення алкоголіка вирішує складності або розслабляється за допомогою спиртного – то людина дуже швидко звикає до такої поведінки та її організм починає вимагати все більших доз спиртного;
 • Небажання хворого на алкоголізм визнавати свою проблему. Запорукою успішного лікування алкоголізму є бажання самого пацієнта подолати свою залежність. У той самий час більшість хворих – соромляться своєї хвороби, намагаються приховати її чи впевнені, що можуть «зав'язати» будь-якої миті.

Лікування будь-якого захворювання, у тому числі й алкоголізму, слід довіряти лише кваліфікованим лікарям у спеціалізованих центрах. Лікарі: наркологи, психотерапевти, психологи, реаблітологи, фізіотерапевти, спираючись суто на ваш конкретний випадок:

 • проведуть повне обстеження;
 • нададуть психологічну підтримку;
 • позбавлять людину токсинів;
 • призначать, за потреби, медикаментозне лікування алкоголізму.

Що таке медикаментозне лікування алкоголізму?

Медикаментозне кодування полягає у введенні в людський організм спеціальних препаратів, які мають викликати неприйняття алкогольних напоїв або зменшити потяг до спиртного.

Через деякий час після проведення кодування (ін'єкція) або підшивки (операційне втручання, введеня під шкіру капсули з діючою речовиною) – спеціаліст НЦ «Ренесанс» вводить в організм невелику дозу алкоголю, що викликає різке погіршення самопочуття (проводиться так звана провокація).

Якщо пацієнт вирішить припинити дію препарату – він звертається до клініки лікаря, який виконував підшивку.

Підшивка від алкоголізму відноситься до дуже ефективних методик медикаментозного лікування. Однак цей спосіб потребує обов'язкового та ретельного контролю на всіх етапах підшивки. Сама процедура проводиться лише за письмовою згодою пацієнта та обов'язково в умовах стаціонару.

За відгуками пацієнтів, які вже відчули результативність даної процедури, підшивка є дуже результативним способом антирецидивного лікування алкоголізму у тому, щоб зав'язати зі спиртним назавжди.

Що таке підшивка при алкоголізмі?

Підшивка від алкоголю в наші дні – це один із популярних способів лікування алкоголізму, суть якого полягає у вшиванні хворому капсули з препаратом-блокатором у важкодоступне місце під шкіру. Після цього діюча речовина препарату протягом тривалого терміну невеликими дозами надходитиме в кров пацієнта.

Термін дії препарату при пошитті – заздалегідь обговорюється з лікарем. При необхідності процедура підшивання повторюється після закінчення терміну дії препарату. Однак лікар повинен попередити пацієнта про можливі побічні ефекти та негативні реакції організму при вживанні спиртного. Пацієнт підписує згоду на процедуру. Лікар з цього моменту веде спостереження за станом здоров'я пацієнта та несе відповідальність за наслідки процедури.

Правила проведення процедури підшивки від алкоголю

Вшивання повинно проводитись виключно в умовах лікарні. На місце імплантації капсули накладається шов.

У нашому наркологічному центрі «Ренесанс» усі необхідні процедури будуть виконані професійно, з дотриманням усіх застережних правил.

Важливі факти про процедуру підшивки від алкогольної залежності:

 • фахівці наркологи оформлюють документ, що свідчить про те, що хворий знає про можливі наслідки вживання алкоголю після введення препарату.
 • приблизно за 2-4 тижні до закінчення дії препарату слід повторювати процедуру. Термін впливу залежить від властивостей препарату та часу, за який він виводиться з організму людини.
 • підшивка від алкоголю – це оборотна процедура. При необхідності можна нейтралізувати вплив препарату введенням в організм пацієнта антидоту.

Виділяють два методи підшивки від алкоголізму:

 1. Медикаментозне лікування алкоголізму шляхом запровадження ліків внутрішньовенно.
 2. Підшивка методом імплантації капсули з медикаментом під шкіру.

При лікуванні алкоголізму методом підшивки використовують звані препарати алкоблокатори. Це така група медичних препаратів, які допомагають запобігти зривам після закінчення лікування алкоголізму.

Блокатори алкогольних рецепторів виробляються у різних лікарських формах:

 • капсули для імплантації під шкіру
 • ліки для ін'єкцій
 • таблетки для прийому внутрішньо.

За багаторічними спостереженнями фахівців нашого наркологічного центру лише лікування алкоголізму в стаціонарі забезпечує тривалий стабільний результат. Пов'язано це із суворим дотриманням режиму, дозування препаратів, пильним контролем фахівців та комплексним підходом до кожного пацієнта. Тільки за умов спеціалізованого медичного закладу можливе застосування препаратів-алкоблокаторів, які мінімізують можливі рецидиви.

В основі медикаментозного лікування алкоголізму, що підтримує, лежать досить агресивні засоби, які викликають огиду до алкоголю або пригнічують потяг до нього.

Якщо пацієнт після застосування алкоблокатора наважиться вжити алкоголь – це відразу викликає ряд негативних ефектів в основному з боку дихальної, травної та серцево-судинної систем. При критичних перевищеннях доз спиртного – не виключено летального результату.

Процедура антиалкогольної блокади проводиться закріплення лікувального ефекту після закінчення курсу реабілітації.

Кваліфіковані лікарі наркологічного центру «Ренесанс» перед початком лікування від алкоголізму грамотно оцінять фізичний і психічний стан пацієнта, щоб підібрати максимально ефективні комплексні заходи, що не нашкодять організму, позбавлення від алкоголізму.

Тому, якщо тема «лікування алкоголізму Київ» стала актуальною для вас чи близької вам людини, не слід пускати все на самоплив і користуватись сумнівними рецептами народної медицини.
Адекватне лікування алкоголізму можна отримати лише звернувшись до професіоналів спеціалізованої клініки. Чим раніше ви звернетесь до нарколога – тим більше шансів на швидкий та тривалий результат.